Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Pizza King és Pizzaboy...

A Pizza King és Pizzaboy éttermekről mi a tapasztalat? Az alacsony ár ellenére jók az ételek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a Pizza Kingel nincs jó tapasztalatom : Hideg volt a pizza ,25 percel késöbb hozták ,és ráadásul a pizza tészta egyik fele nyers volt ..amikor reklamáltam akkor rám csapták a telefont..

Rendel inkább drágább helyről az biztos jó : Nekem a DON PEPE ,és IL TRENO vált be.

2013. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem rendelni szeretnék. Munkatársakkal szeretnénk elmenni kajálni és úgy látom, hogy ezek a helyek nem is drágák és van mindenféle étel, frissensültek is.
2013. júl. 10. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Az Üllői úti Pizzaboy legtöbbször jó, de rendelni ne rendeljetek tőlük, 3-ból 2x félnyersen hozták a pizzát, gondolom nincs elég sütőjük és sietni kellett. A Pizza King ugyanez, de az általánosan gyenge minőség.


A helyedben mást keresnék.

2013. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mia_may válasza:

PizzaKingből nem érdemes rendelni,multkor elfelejtették kihozni a pizzát,amikor meg kihozták nyersvolt rajta a tojás...:(

Viszont ott enni érdemes,szerintem finom ételeik vannak!

2013. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
PizzaKing felejtős, akkor inkább már a DonPepe, vagy a PizzaForte!
2013. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Tudom közhely, de olcsó húsnak híg a leve. Az iltreno nem olcsó, a Forte-nél viszont ár-érték arányban nekem a Pizza33 jobb. Bár Ök lehet csak házhoz szálítás.
2013. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem lesz Pizza King, más helyet fogunk keresni. Utána keresgéltem és máshol is rosszakat írnak róluk.

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 15. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
MixR Pizzéria! [link]
2013. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

fura, szerintem függ attól is, hogy melyik king től rendeltek, mert több van a városban. mi a VII kerben is és a IX kerben is mindig finomat kaptunk a king től, viszont drága ahhoz képest, hogy futáros pizza. helyben meg fogalmam sincs milyen.

pizzaboy ból pedig a budafoki uti az elit, az a legjobb pizza amit a városban eddig ettem. hátránya hogy többször se fértünk be, mert mindenki ott kajál az egyetemről :) ellenpélda a rottenbilleren levő boy, onnan rendelt pizza undorító.

2013. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pizza kingnél rosszabb hely nincs.
2014. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!