Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Pizza King és Pizzaboy...

A Pizza King és Pizzaboy éttermekről mi a tapasztalat? Az alacsony ár ellenére jók az ételek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En is rendeltem egyszer es utoljara toluk,amikor gyros talat rendeltem,egy szem hussal,rizzsel es krumplival. Salata zero. Nagyon ledobbentem,igaz este 10ora volr,de akkor mondjak meg hogy azt nem ajanljàk.

Nagyon nagy csalodas volt,mellesleg megalazo is.

2015. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Pizzaboynál jók az ételek, de a weboldalon feltüntetett akciók kamuk, nem tartják be. Írják pl. hogy a 39 percnél többet késik a futár akkor következő rendeléshez ajándék süteményt kapsz ha jelzed. Nekem egyszer 2 órát késett, következő rendeléskor jeleztem de nem hozták. Aztán pl írják hogy ha rendelsz egy hónapban 7 ezer forintért akkor a következő hónapban 10% kedvezményt kapsz mindenre. Az sem igaz, én bőven többet rendeltem és semmi nem történt következő hónapban, írtam is nekik semmi választ nem kaptam.
2016. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!