Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy kell névtelenül kihívni...

Hogy kell névtelenül kihívni az ÁNTSZ-t egy gyrososhoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 06:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%

Bele tudnék nézni a tükörbe!

Vagy te így is képes vagy rá?

2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Minden további nélkül.
2013. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

Meg lehet oldani! Sőt meg is kell!Mert itt ugy látom a válaszokból, hogy vannak akik mindenki felett állóbnak képzelik magukat!

Ugy kell kezdeni: "Egy állampolgár vagyok, és állampolgári bejelentést szeretnék tenni!" Erre minden hatóság köteles mozdulni! Még az előttem szóló ultrákra is!

2013. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ez vicc! Mindent megetetnek velünk, ezt tudjuk, de hogy egy éttermes/gyrosos/fagylaltos/cukrász/hamburgeres/lángosos stb., szóval kajáldás ne tartsa be az alapvető szabályokat, annak egy oka van: kapzsiság. Sajnál tisztítószerre, normális mosogatószerre, rovarirtásra stb. költeni, mert csak az érdekli, hogy vastagra szedje magát, miközben jót röhög azokon a balekokon, akik ott kajálnak, ő meg vígan veri bele a levesbe, mielőtt kiviszi a vendégnek. Szóval az ilyen helyekre igenis ráfér az ellenőrzés, meg persze a brutális büntetés.

Egy kőbányai kínai éttermet legutóbb azért zártak be, mert a közkedvelt (!() étterem iszonyatosan átverte a vendégeit, akik bizalommal jártak be oda, és nem is sejtették, hogy hátul konténerszám van a visszafagyasztott kutyahúsból, amit csirkének adtak el.

Hát aki az ilyen "tisztességes, becsületes, keményen dolgozó vállalkozót" sajnálja, az egye meg a főzjét is!

2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
14! Maximálisan egyetértek veled! Nem a megélhetést, hanem a meggazdagodást keresik! De arcuk az hatalmas! Aki becsületesen dolgozik az nem ér rá a fórumokat olvasgatni, és habzó szájjal védeni a mundér becsületét! Na szóval hol van az a gyrosos?
2013. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne jogosan névtelenül feljelentést tenni?Ha van alapja szerintem csak bátran sőőt. Sajnos ha nevesíti magát bármi történhet.A tulaj esetleg szívélyes látogatást is tehet nála főleg ha ismeri.Az a mocskos dolog aki csak úgy hogy keresztbe tegyen névtelenül jelentget szórakozásból.Akinek nincs takargatni valója és becsületesen lelkiismeretesen szabályosan üzemelteti a vállalkozását nincs félni valója.Aki meg nyereségvágyból letojva minden higiénés feltételt vagy kockáztatja az ember egészségét elad minden vackot,akkor csak rajta.Meg is érdemli.Büntessék csak meg.
2013. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 gráner andrás ***** válasza:
10%
Ha problémád van a gyrosos-sal, vagy beszéld meg vele, vagy ne menj többet a boltjába, vagy felhívod az ÁNTSZ-t és bejelented. Ez a dolog menete. Névtelenül jelentgetni gerinctelenség, mondhatnám gyáva gerinctelen féreg ember az aki nem vállalja a tetteinek a következményét. A nyílt tiszta őszinte gerinces dolog mindig célravezetőbb mint a sumákolás!! TENGERPICI
2013. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Ha mindenáron valahol jelenteni akarod,a Fogyasztóvédelmi Felügyelőségnek kell írnod egy levelet(részletezve a problémádat) és Ők kivizsgálják az ügyet és intézkednek az esetleges vizsgálatokról...
2013. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2013. aug. 20. 06:35
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már jelentettem fel egyszer egy fagylaltost, a fogyasztóvédelemnél. Panaszom volt az árura, szépen kértem vissza a pénzt, mire elkezdett üvölteni. Erre kértem a panaszkönyvet, amit természetesen nem adott oda, hanem azt mondta, hogy rendőrt hív, ha nem takarodok el. Ráadásul kirohant a pult elé és fenyegető mozdulatokat tett. Természetesen feljelentettem, NÉVVEL, de beleírtam, hogy kezeljék titkosan az adataimat. Kaptam egy választ, hogy több szabálytalanságot találtak nála és meg is büntették (más miatt is, mint ami bajom nekem volt vele.)

Az adataimat nem adták ki. És a fagyis sem jött el, hogy kinyírjon :)

2013. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!