Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy kell névtelenül kihívni...

Hogy kell névtelenül kihívni az ÁNTSZ-t egy gyrososhoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 06:27
1 2 3
 21/23 deadly108 ***** válasza:
75%

Minket is feljelentettek és nem találtak semmi, csak kb annyit hogy a mosogató flakon régi. És vegyünk egy újat és még tippet is adott a csaj ,hogy celusszal húzzuk körbe és akkor nem fog lekopni. A tisztasággal teljesen elégedett volt.


Bár számomra szomorú, hogy az egyént jobban védik, mint a vállalkozót, akiből élnek. És itt nem arról van szó, hogy ne legyen tisztaság és minden HACCP követelmény betartva, mert ez a fogyasztó érdeke és védelme is egyben. De aki azért feljelent, mert szellőztetni merünk, úgy hogy nincs is konyha a vendéglátó egységbe és kijön a hivatal és azt mondja, hogy semelyik ajtót ablakot nem nyithatjuk ki, a főbejáraton kívül. Kérdem én a vendégeinknek nincs joga a friss levegőhöz?

2013. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Andrej031 válasza:
100%
Nem csak a névtelenre nemreagálnak sokszor még a névvel tett bejelentésre sem én a nevemmel és pontos adataimmal jelentettem olyan illetőtt akit tizéve még a hiradóban is bennevolt milyen körülmények közöt vannak a husai és hamisitja azokat most más cégnéven ugyan azt folytatja .Mikor megtettem a feljelentést aztválaszolták ők akármiért nemmennek ki.
2013. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Látom itt különböző nézetek és érdekek csapnak össze.


Először is azt döntsük el, hogy a 21. századi eljárásokhoz tartjuk-e magunkat, és bejelentést teszünk a megfelelő helyen a problémáról.


Vagy középkori módszert használva előkapunk egy fegyvert, és kicsináljuk vele azt a tulajdonost, aki megérdemli.


Az utóbbival megvan az a probléma, hogy manapság nem nézik jó szemmel a hatóságok az ilyen eljárást.

2013. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!