Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készithetek diabetikus...

Hogyan készithetek diabetikus joghurt tortát-friss gyümölcsökből?

Figyelt kérdés
lehetőleg natur joghurtból-mert terhességi cukrom van
2013. júl. 2. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nagyon egyszerű, keress egy jó tortareceptet és a fehér lisztet helyettesítsd zabpehelyliszttel, a cukrot pedig édesítőszerrel. Én cukros vagyok és bogyós canderellel sütök sütiket, nagyon finomak, észre sem lehet venni, hogy nem cukorral készült.

Annyi, hogy ki kell számolni, hogy 20 deka cukor hány szem édesítő, feloldod pici langyos vízben, vagy tejben és már gyúrhatod is a tésztába, vagy teheted krémbe.

A zabpehelylisztet meg már nagyon sokmindenhez kipróbáltam, nagyon szeretjük és egészségesebb mint a sima búzaliszt, még palacsintának is tökéletes.

2013. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármelyik joghurtorta recept jó, csak a cukrot kell kiváltanod édesítőszerre. sokféléből válogathatsz.
2013. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!