Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszer? , de finom sütemények...

Egyszer? , de finom süteményeket felsorolnátok nekem?

Figyelt kérdés
A férjem kicsit nehéz eset, ha süteményekr?l van szó, mert szereti ugyan ha sütök, de nehéz eltalálni az ízlését, ugyanis a krémes, habos-babos süteményeket egyáltalán nem eszi meg, az egyszer?, de mégis finom fajtákért rajong. Nagy kedvence pl. a kókusz kocka, viszont szeretnék új recepteket is kipróbálni. Nem kérem, hogy irjatok teljes recepteket, elég a süti neve, aztán a receptet megkeresem neten. Köszönöm! :-)

2013. júl. 20. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túrós pite, barackos pite stb. pite, brownie, mákos lepény, meggyes piskóta, és több nem jut eszembe.
2013. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kondor Judit ***** válasza:
100%
[link] Én már próbáltam,nekem bejott,csak kevesebb rumaromát tettem bele mondjuk 1/3-t
2013. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

nekem a nagyon egyszerü és abszolut kedvencem a bögrés mákos.natur. se lekvár se csokiöntet. de a sima meggyes piskotát is imádom.


a különféle sütés nélküli háztartási kekszes sütik is isteniek!

2013. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kondor Judit ***** válasza:
2013. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindet felírtatm! :-)
2013. júl. 20. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az én kedvenceim :) : [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Illetve,gyümölcstorta szerű süti. : 1bögre tojás,1bögre liszt,1bögre cukor.Összekeverni,de legutoljára megy bele a liszt.Megsütni alul-felül sütéssel,rá pudingot készíteni,beletenni a gyümölcsöket,és zselatin a tetejére :) Kedvencem ez is :) Remélem valamelyik tetszeni fog neked :)

2013. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az egyik receptet így nem tölti be,leírom ide a receptet.Muffin :) : Hozzávalók:


22 dkg liszt

20 dkg cukor

1 csomag vaníliáscukor

1 csomag sütőpor

5 dkg cukrozatlan kakaópor

2 tojás

10 dkg vaj

4 ek tejföl


A tojást, a vajat, a tejfölt, a cukrot és a vaníliáscukrot egy tálba tettem, és robotgéppel összekevertem. A liszthez hozzáadtam a kakaóport, a sütőport, majd ezt is hozzáadtam. Két percet kevertem, s kész is a tészta.

A muffinsütőt papírkapszlikkal teleraktam, és belekanalaztam a tésztát.

2013. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van nagyon sok kedvencem,még küldöm ami eszembe jut ! :)

Bögrés kakaós kocka: 3 bögre liszt

2 bögre cukor

1 bögre olaj

1 bögre szódavíz

4 db tojás

20 gramm sütőpor

cukrozatlan kakaó ízlés szerint


Elkészítés


Az elkészítése egy nagyon egyszerű művelet, semmi más dolgunk sincs, csak összekeverni a hozzávalókat, (robotgéppel a homogénebb állapotért). Sütőpapírral bélelt tepsibe tölteni, és előmelegített sütőben (180 C) 50 percig sütni.

2013. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
[link] zselébonbon házilag :) nagyon jól néz ki :)
2013. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!