Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Céges rendezvényre (kb 50...

Bartha Szilvia kérdése:

Céges rendezvényre (kb 50 fő), keresünk helyszínt, evési lehetősséggel. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kicsi a cég, és fiatalokból áll. Szeretnénk egy kis összehozó, evős,ívós bulit, de szűka költségvetés. Nincs szükség fényűzésre, nagy választékra. Egy jó kis, családias hely lenne ideális:)

2013. nov. 15. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A város melyik részén kerestek? A kaja-pia a legtöbb helyen nem olcsó. Gondolom még szórakozási lehetőség is jól jönne, mint darts, bowling, billiárd ilyesmi...
2013. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol keretek? Egy kicsit pontosabban és akkor hátha tudunk ötletelni:)
2013. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az all you can eat helyek a legjobbak erre,mert fix az osszeg es viszonylag nagy a valasztek. Trofea Grill peldaul,az nagyon barati aron van, egeszen kulturalt hely es sok ilyen jellegu rendezvenyt bonyolitanak ott. Tobb is van Budapesten.
2013. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is Trófeával járnátok a legjobban. Főleg ha iszogatni is akartok. Ott a sőr, bor pezsgő korlátlan fogyasztása benne van az árban. Olyan 5000 Ft/ fő áron jön ki. Ennél olcsóbbat találhattok, de a pia nagyon megnyomja a költségeket.
2013. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Trófea éri meg a legjobban, ahogy az előttem lévők is mondták!
2013. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is a Trófeákat ajánlom, 6000/fő korlátlan fogyasztással 3 órán keresztül.
2013. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!