Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kajáltál már ingyen étteremben...

Kajáltál már ingyen étteremben? Mit kapok azért, ha a Mekiben ingyen kajálok? Milyen bűncselekmény jár érte?

Figyelt kérdés
Autóval oda megyek, rendelek az első ablaknál, elkezdem keresni a pénzem, nincs sehol, elhagytam a tárcám, majd megmondom, hogy bocsi, előre megyek a 2. ablakhoz, kiadják a kajám, mert a kiadó nem tudja, hogy nem fizettem, és jót röhögök, hogy lehúztam a mekit! :D

2013. dec. 18. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Húú! Micsoda terv.Nyílván van kamera, nem gondolod?
2013. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De tudni fogják a 2. ablaknál, hogy nem fizettél. Látod azt a headset-et a fejükön. Folyamatosan kommunikálnak egymással is. És szerintem a 2. ablaknál is megjelenik a nyugta a rendelésről, fizetésről.

De étteremben próbálkozhatsz (ott nem előre kell fizetni) ha ez a vágyad, megkajálsz és kisétálsz, hátha nem vesznek észre. Csak utána vigyázz nehogy megtaláljanak azok a kedves nagydarab fiúk, akik az éttermet védik :)

2013. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

az gondolom ujdonsag neked, hogy a drive-thru egy legterben van, es ha nem fizetsz, egyszeruen nem adjak ki a rendelesedet.


mellekesen ahhoz, hogy autoval oda tudj menni, kellene jogositvany is, de azt 12 eveseknek nem adnak, ugyhogy buktad a bulit...

2013. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

"Milyen buncselekmeny jar erte?"

Szep volt haver...

2013. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezt meg mered csinálni, az a hatájos magyar szabályok szerint garázdaságnak számit és súlyos pénzbírságot jár érte. Ha nem tudod kifizetni akkor mész a rács mögé
2013. dec. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
"jót röhögök, hogy lehúztam a mekit" Szerintem inkább rajtad fognak röhögni, próbáld csak ki...
2013. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!