Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha sms-sel fizettem ki a...

Ha sms-sel fizettem ki a pizzámat, akkor mennyi borravalót illik adni a futárnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%
Borravalót adni a pizzafutárnak. xdd Nagy lófaszt a seggükbe azt.
2014. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt mondtam minimálbéres állásom van. Nem azt hogy ennyi pénzből élek. Igen, szoktam járni étterembe, ahol mindig adok borravalót, ugyanis mosolyognak, és megkérdezik hogy milyen napom volt, és hogy elégedett vagyok-e az étellel. A pizzafutárok azok kívül hogy kihozzák az ételt, semmi mást nem csinálnak, még köszönni sem tudnak.


Egyébként a pizzafutár előre nem tudja hogy adsz-e neki borravalót, tehát ha odajön, nem köszön, neadjisten egy nagy paraszt, akkor min van meglepődve ha nem kap borravalót? És ennek semmi köze ahhoz hogy nekem nem tétel pár 100 forint. Ha kell neki, dolgozzon meg érte, gondolom. Én is dolgozom a pénzért.

2014. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!