Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek önkiszolgáló éttermekbe járni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Pl mert az árba nincs beépítve a felszolgálók fizetése, így jóval olcsóbb.
2014. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
...meg a legtöbb helyen pult kiszolgálás van, és látják az ételt, hogy néz ki, segít a döntésben, nem meglepetésszerű, mint egy étteremben.
2014. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Amit a kettes írt, nagyon igaz. Így is lehet még rossz persze :), de pont ezért a többség általában ugyanoda jár, így tudja mire számíthat. Olcsóbb, nem kell várni, könnyebb kalkulálni mennyi idő. Sokan ebédelnek egyedül, de egyedül fura lenne étterembe menni. Én megemlítenék még valamit: a hagyományos éttermekben az étlap megléte eléggé behatárolja hogy milyen kaják vannak. Rántott hús, ilyen-olyan hús, sült krumpli, rizs, pörkölt. Tuti nincs rakott karfiol, rakott krumpli, rakott akármi, főzelékek!, mákos guba, máglyarakás. Nekem kedvenceim a rakott kaják, így ez is sokat számít.
2014. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Pl. mert nem szeretnek/nincs idejük főzni de emellett nem telik minőségi ételre.
2014. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert azonnal megkapod az ételt, így azoknak is jó, akiknek csak fél óra ebédszünet jár, végignézheted a kínálatot, hogy mi tetszik és mivel az ilyen éttermek 90%-a az irodisták hétköznapi ebédeltetésére van ráállva így az is előny, hogy 800-1200Ft-ért sehol máshol nem kapsz kétfogásos ebédet egy olyan nagyvárosban, mint Budapest.
2014. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%
Sok helyen dekára van az ár, tehát annyit szedsz magadnak, amennyit tuti megeszel, és nem kell a végén otthagyni az 1/3-át.
2014. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
6-os, hol? Ilyet még sose láttam rendes önkiszolgálóban.
2014. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
91%
Mondjuk a roosevelt étteremlánc. De Németországban is több helyen ettem így. Vagy pl ez a yogo fagyasztott joghurt, bár ez nem étterem, de ez is önkiszolgáló és súlyra kell fizetni.
2014. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
olcsóbb és gyorsabb
2015. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!