Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy rendes etteremben (pl...

Egy rendes etteremben (pl gyor-zatony etterem) furan neznenek ket gimnazista (15-16 eves) gyerekre ha csak igy ketten beulnek?

Figyelt kérdés

Fuggetlenul attol h lany-lany vagy fiu-lany parrol van szo.

Esetleg egy tobb fos ilyen tarsasag?

Vagy elotte beszelni kene az etterem vezetojevel?



2014. febr. 8. 02:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
miért nem ülhettek be? mi van???
2014. febr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Bementek, esztek és fizettek. Olyan, mintha boltba mennétek be.
2014. febr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Rendes étterembe úgy tudom bárki beülhet.. ha nem hangoskodtok, nincs semmi gond. Ugyanolyan vendégek vagytok mint bárki más.
2014. febr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat csak gondoltam neznek rank hogy jaj ezek itt 15 evesen mit szorakozgatnak mennenek inkabb jatszoterre, stb...

Sok tapasztalatom nincs ettermek teren, ami van,az mind az arrogans estelyis holgyek mogorva pillantasait takarja, ezert gondoltam megkerdezem...

2014. febr. 8. 02:11
 5/11 anonim válasza:
100%

Ugyan! Nyugodtan beülhettek! Egy csomó ember használja az üzletembertől az egyetemistáig!

Sőt a keddi zátony bulikba is megfordulnak a tinik. Nyugodtan üljetek be, nem fognak kinézni! Meg nem is érdekli őket, a korotok, amíg kulturáltan viselkedtek.

2014. febr. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy étteremből kinéznek titeket a korotok miatt, akkor enni sem érdemes ott valszeg. normális helyen miért néznének ki bárkit? két 16 éves gyerekből már kinézhető, hogy ki tudjanak fizetni egy ebédet/vacsorát. Ha meg többen mennek, abban pláne nincs semmi extra, osztálykiránduláson simán beültünk étterembe gimi alatt, és nem volt velünk egy darab felnőtt sem.
2014. febr. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. febr. 8. 02:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az étteremben dolgozókat biztos nem érdekli a korotok amennyiben normálisan viselkedtek és enni mentek be.

A többi vendég ügyében nem tudok nyilatkozni, embere válogatja ki mennyire intelligens.

2014. febr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Amíg étteremhez méltó módon viselkedtek, ugyanúgy fognak veletek bánni, mint a többi vendéggel
2014. febr. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
14 vagyok, barátnőimmel gyakran megyünk a közeli étterembe. Nincs vele semmi baj, ha csak nem korhatáros az étterem :)
2014. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!