Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha McDonald's-ba tértek, mit...

Ha McDonald's-ba tértek, mit szoktatok általában rendelni, és mennyiből jöttök ki?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem megyek mekibe, így marha sok pénzt megspórolok.
2014. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
általában csak egy hamburgert (ha nem vagyok nagyon éhes, akkor csak egy cheeseburger fresh, ha éhesebb vagyok, akkor általában royal), és szeretem a halas burgerüket is. menüt meg egyebeket elég ritkán szoktam/szoktunk ott venni/enni.
2014. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Változó, ha nagyritkán egyedül betévedek, veszek egy sajtburgert, az kb 300Ft. Ha családdal megyünk, akkor 5-6000.
2014. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hal vagy sajtburger mellé csirkefalatok majonézzel meg üdítővel, hogy pontosan mennyi fejből meg nem mondanám, kb. 1500ft.
2014. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Nem szeretem a hamburgeres cuccokat. Én általában sültkrumplit, McFreez-t rendelek egy közepes- nagy üdítővel. Ez így olyan 1500Ft körül van, tényleg nem valami olcsó.


Ma például nagy sültkrumplit rendeltem közepes üdítővel és olyan 1040Ft körül fizettem.

2014. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ritkán járunk ilyen helyre mert jó étvágyunk van és marha sokba kerül.

Én általában Sertés McFarmot szoktam enni egy satburgerrel, párom BigMac vagy Royal és legalább egy sajtburger. A közel 6 éves fiam legalább 4 sajtburgert betol, a kicsi is kap egyet, mert világháború van ha elé nem rakok olyat mint ami a tesónál van, de nem eszi meg. Fogy még egy nagy krumpli, a kicsinek egy dobozos gyümölcslé, a nagyobbnak egy kis kóla, mi felnőttek egy nagy kólán felezünk.

Össze sem merem számolni mennyibe van ez, olyan 4-5ezer lehet.

2014. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3 ezer ft kb. valamilyen menü, amihez épp kedvem van + 2-3 sajtburger + még valami apróság
2014. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Általában az újdonságokat próbálom ki! Most pl van a McRib szendvics. Nagyon finom! :)

Ha néha néha bemegyek, akkor hamburgereket szoktam enni, sült krumplit, üdítőt, és fagyit vagy almáspitét kérek.

Kb olyan 2-3-ezer ft-ot hagyok ott.

2014. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha már bemegyek, akkor ált. menüt eszem, ami szinte mindig McChicken vagy McNuggets krumplival és üdítőel - ez olyan 1500 körül van. Ha nem vagyok annyira éhes, akkor egy kisebb hamburgert, de azokból csak a chickenburgert szeretem, az 3-400, most meg nem mondom mennyi. Vagy nyáron néha fagyit, vagy kávét, de azt inkább a McCaféban.

Ja, és néha reggelit is szoktam ott enni (tudom, sokan nem szeretik, én igen), az meg egy menü ami lényegében szendvics+kávé max. ez ezres.

Azért nem járok olyan sokszor, mint ahogy tűnik :D De tény, szeretem a mekis kaját...

2014. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
big mac menü plusz 3-4 sajtburi, esetleg párszázas ajánlatban a sajtburi krumplival. Gondolom olyan 2500-3000 körül van.
2014. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!