Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy lehet egy étterem forgalm...

Hogy lehet egy étterem forgalmát megnövelni?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni róla, hogy az ételek tényleg jók, de a forgalom mégsem annyi, mint várnánk.

2014. márc. 16. 21:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

" Szerinted hogyan kellene reklámozni?"


A környékbeli legnagyobb szállodák recepciósait, londinereket, stb, (bárkit, aki elég pénzéhes) kell megtámogatni kicsit lóvéval, hogy ajánlják be az éttermet. :)

2014. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 SzarvasLászló ***** válasza:
55%

Sok gondolat összegyűlt itt.


Egy dolog számomra megdöbbentő és elég sokat mondó lehet.

Az itt feltett értelmesebb kérdésekre érkezgetnek válaszok.

Nézd meg mennyi ember csatlakozik az olyan kérdésekre, hogy "Mi a kedvenc mekis kajátok?"

Szerintem ez sokat elárul.


Ha ki akarsz rukkolni valamivel a szezonban, akkor mérd fel a célközönségedet vagy célozz meg egy közönséget (ezt már többen elmondták).


Ne restelj esetleg egy külső profit is megkérni az új menüsor kialakításában.


Lehetsz pl. olyan közönség megcélzója aki a most divatos ételeket kínálja, mondjuk csajoknak (ők úgyis hozzák a pasikat). Pl. paleo kaják és egyéb ilyen újhullámos cuccok.


Ha tudsz szervezz valami sportos megmozdulásokat is.


Bérelj egy bazi nagy cadilleket és pár hostess furikázzon benne (lássák, hogy mennyire klassz és vagány emberek gyülekezőhelye az éttermed).


Merj merész lenni és ne add fel az első csalódásoknál.

2014. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves László, én szeretem a rendesen elkészített, normális kajákat, igyekszem ennek megfelelően főzni is, de ettől függetlenül néha a meki is jól esik, szerintem azzal nincs baj. :) Ami inkább probléma, és ami miatt nehéz jó kajáldát csinálni, hogy az emberek többsége az alapján minősít egy éttermet jónak, hogy mennyire basszák tele a tányérját kajával. mindegy mivel, csak zaba legyen, akkor már boldogak a legtöbben...
2014. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 SzarvasLászló ***** válasza:
35%

Én nagyon sokat ettem a mekiben mert sokat voltam úton és a benzinkutak mellett szinte csak ez volt.

Szerintem van velük bőven gond, íze többek közt az ízfokozóktól van.

A 20 éves korosztály sajnos már csakis ezeket az ízfokozókkal telített vackokat (meki, snack, chips, stb.) eszi és értékeli ételnek.


Kajáldának a lényege, hogy jól bezabáljunk, viszont egy étterem bizonyos célközönséget és rá jellemző sajátosságokat/ízeket képvisel (ezért tud pörögni a meki).

2014. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

"Kajáldának a lényege, hogy jól bezabáljunk"

Egy étteremnek szerintem inkább az a lényege, hogy valami jót együnk. Bezabálni bárhol lehet.

2014. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszi :) ha esetleg még valami ötlet van, akkor írjátok! :))
2014. márc. 20. 18:52
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Reklám a facebook-on,guszta képekkel.Indíts sorsolást a lájkolók között,hogy nyerhet egy két főre szóló vacsorát,és ha hoznak magukkal még embereket akkor az ő vacsorájuk árából lejön még 10%.Mi is egy ilyen reklámon keresztül mentünk el a családdal vacsorázni,és kaptunk ajándékba egy törzsvásárlói kártyát is,ami annyit tesz ha ajánljuk a helyet másnak és az illető elmegy oda kajálni,akkor a nevünket mondja ők felírják és legközelebb amikor megyünk akkor kapunk ismét árengedményt.Minden új ember után 5-10%-ot.Születésnapomra szoktam köszöntő emailt kapni az éteremtől,és vacsora invitálást 50%-ost.Szerintem lehetne szórólapokat bedobálni a környéken,és a házhozszállítás bevezetése is ha megoldható.
2014. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy valaki itt is végigment, hogy lepontozza a válaszokat...
2014. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 SzarvasLászló ***** válasza:
De bizony...
2014. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A környékbeli vendégekre nem annyira számíthatunk :)inkább a nyaralókra és az átutazókra. De köszi az ötleteket :)))
2014. márc. 25. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!