Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy lehet egy étterem forgalm...

Hogy lehet egy étterem forgalmát megnövelni?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni róla, hogy az ételek tényleg jók, de a forgalom mégsem annyi, mint várnánk.

2014. márc. 16. 21:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam a válaszokat, és még nem láttam ezt leírva (de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet), de szerintem nagyon-nagyon fontos a pincérek hozzáállása, kiszolgálási minősége. Jó, ha egy pincér kedves, mosolygós (nem a bájvigyorra gondolok), segítőkész.

Nekem van egy kedvenc éttermem, rengeteget jártunk oda régebben, de nemrég személyzetet cseréltek, mogorva, unott fejű nők szolgálnak fel, roppant kiábrándító, azóta nem is jártunk ott, egyszerűen nincs kedvem úgy menni, hogy azt érzem, ők tesznek szívességet azzal, hogy kiszolgálnak.


Mindemellett a menüztetést is tök jó ötletnek tartom, 1-1 olcsóbb, de finom kaja után sokaknak van kedve szerintem kipróbálni "élesben" is az éttermeket. Legalábbis mi így vagyunk a férjemmel.

2014. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Legyen nálad valami olyan, ami CSAK nálad van a környéken és ezt feltűnő helyeken elhelyezett táblákkal, TÖBB NYELVEN hirdesd! Amiről beszélek elég "megdöbbentő" ahhoz, hogy mindenki megálljon előtte. ;) Ha érdekel bővebben szólj és küldök privit.
2014. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Reklám, ár, minőség, de a legfontosabb a reklám!!!
2014. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!