Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Finom a tenger gyümölcsei pizza?

Finom a tenger gyümölcsei pizza?

Figyelt kérdés

Nyílt az év elején egy étterem, nagyon finom pizzájuk van. Tenger gyümölcseit még nem ettem, sem hozzá hasonló dolgokat.

A szüleim nem akarják, hogy ilyet egyek. Azt mondják, hogy lehet megenni egy csigát, polipot, rákot meg ilyesmiket olyan undorító. És még hogy, biztos nem sokan vesznek ilyen pizzát, ezért már lehet meg van romolva, a rövid ehető időségük mellett.


2014. jún. 15. 13:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon finom, nekem egyik kedvencem. :) De ez ízlések és pofonok... ;)
2014. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D ízlés kérdése.


Igazából annyi a bajom vele, hogy általában mélyfagyasztott sparos tenger gyümölcseit tesznek rá.


De én nyaraláson szívesen eszem ilyesmit (nem feltétlenül pizzán), ott általában azért frissek.

2014. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyitottnak kell lenni az ilyesmire, ne hagyd, hogy mások döntsék el helyetted, mit szeretsz, vagy mit nem.


Ha profi készíti a pizzát, nem valami jöttment kontár, akkor nem lehet romlott se, mert ez 100% hogy mirelit cucc, amit egészséges esetben mindig rendelésre olvasztanak ki és készítik el. Nincs előre kiolvasztva. Csak akkor, ha olyan nagy rá a kereslet, hogy megéri, hogy előre kiolvasszák.

2014. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" annyi a bajom vele, hogy általában mélyfagyasztott "


Azért ez Magyarországi viszonylatban nem föltétlenül baj, mi így tudjuk ezekből a dolgokból kihozni a maximumot.

Frissel nem lehet dolgozni, mert mire megennék, megromlana, házilag lefagyasztani bármilyen friss terméket szintén hülyeség, úgyhogy marad a mélyhűtött termék.


Ami nyilván nem üti meg a friss minőségét, de azért vannak köztük egészen jók!

2014. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem! Nagyon finom a polip,a kagyló is.. ,ha megtehetném minden nap rákot ennénk :D.. mondjuk elkészíteni nem szeretem a szag miatt..,de az íze nagyon finom. :)

És tévedés.. nagyon sokan szeretik és sokan nem,de olyan nincs,hogy romlottat adjanak...:) AJÁNLOM! :)

2014. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon finom én imádom. Nyugodtan próbáld ki.
2014. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretek minden tengeri herkentyut, de a magyarorzagi ettermekben nagyon sporolosan bannak veluk, akar rizotto, akar salata, akar teszta, ezert itthon keves helyen rendelek ilyen etelt.

A masik, ha valahol romlott a tengergyumolcsei, ott mas is az..

Nyugodtan probald ki, de ha engem kerdezel, inkabb otthon keszitsd el, ott nem csak 4-5 db herkentyu kerul egy egesz pizzara.:)

2014. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha sok tenger gyümölcseit tesznek rá akkor nagyon finom! :)

Én szeretem rajta a polipot, rákot, tintahalat és a kagylót! Egyik kedvenc pizzám!

A legfinomabb fokhagymás tejfölös alappal!

2014. jún. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!