Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell tenger gyümölcsei...

Hogyan kell tenger gyümölcsei pizzát sütni? (mirelit tengergyümölcseiből. )

Figyelt kérdés
Sok receptet találtam de szinte mindegyik máshogyan írta le. Nem tudom, hogy most elötte ki kell főzni,vagy olyat is láttam, hogy fél órára belekell tenni sós vízbe, vagy csak simán rátenni a pizzára? Vagy hogyan lehetne finomra megcsinálni?

2012. szept. 3. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért találtál sok féle receptet mert szinte tök mindegy hogy csinálod, ha fagyottan teszed rá akkor is pár perc alatt kiolvad, és meg is sül a pizzán.
2012. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha bedobod a mikróba kiolvasztani egy kicsit az még jobb, nem lesz vizes tőle a pizzatészta. (Bár ha nem teszed tocsogni akkor sem fog.)
2012. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mikróban szoktam kiengedni, illetve picit főzni nem a kiolvasztó fokozaton, hanem 500W-on, utána teszem rá az elősütött pizzalapra.
2012. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :) meglesz a vacsorám
2012. szept. 3. 17:15
 5/5 bumbi02 ***** válasza:
Feldobod serpenyőbe a fagyasztott tengergyümölcseit, kiengedi a vizet, el is forrja nagyrészt, kicsi só-bors, és már mehet is pizzára.
2012. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!