Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van Magyarországon olyan fine...

Van Magyarországon olyan fine dining típusú étterem, ahol vegetáriánus menüsort is lehet választani / kérésre készítenek ilyet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összes normálisabb hely képes erre, főleg ha előre van rendelve.
2014. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Elsősorban az érdekelt volna, hogy van-e olyan, ahol eleve létezik ilyen menüsor.


Viszont jó hír, hogy rendelésre elkészítik. Nem voltunk még ilyen helyen, mert az országban, ahol élünk mérhetetlenül drága, otthon viszont az árakat elnézve bőven megfizethető lenne.

2014. jún. 29. 13:18
 3/8 bumbi02 ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, a Babel Delicate -ban Budapesten van vega menüsor is..: )


Kérésre természetesen egy fine dining étterem készít, főleg ha előre jelzed (asztalfoglaláskor).

2014. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek a helynek :)


Esetleg még annyi, hogy elsősorban melyik éttermet javasolnátok, ha jártasak vagytok a témában?

2014. jún. 29. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nézz körül.

2014. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha már, akkor én a michelin csillagosok közül választanék.
2014. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
De igazából nem tudom.. Én is külföldön élek, most készülök a Nobuba, ahol kb 30ezer forint a menü. Budapesten a Costesben meg 20-25. Szóval én nem látok azért akkora különbséget, hogy hazautazzak kajálni.
2014. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát itt egy ilyen jellegű étteremben 200 eur/fő körül van a menü, de lehet ennél jóval több is, attól függ hol és borpárosítással vagy anélkül.


Ehhez képest otthon 75-120 között mozognak az árak, az azért 2 főre már tetemes különbség. Nem ezért utazunk haza, hanem családlátogatóba, de ha már ott vagyunk, megejtenénk ezt is :)

2014. jún. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!