Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik Trófea Grillben ünnepel...

Melyik Trófea Grillben ünnepeljünk?

Figyelt kérdés
Családi ünnepséghez melyik a jobb, hol nem hangos a zene és hol jó az étel? Egyáltalán hány Trófea étterem van, mert én hatot találtam összesen, de háromnak más a weboldala és a másik háromnak meg másik..
2014. júl. 1. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Óbudait javaslom, viszonylag újabb, tágas, szép a belső udvara is.
2014. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Óbudai tényleg jó. :) A többit annyire nem ismerem, de a Margit-híd lábánál lévőnél kinéztek minket, oda nem is megyünk többet.
2014. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az Óbudainál könnyű parkolni? És az Újbudairól van valakinek tapasztalata?

És illik itt borravalót adni, ha igen, mennyit?

2014. júl. 1. 14:07
 4/7 anonim válasza:
95%

Mi az újbudaiba szoktunk járni rendszeresen. Nagyon tágas és jó a kaja. Egy kicsit fura elrendezésű, ezért vannak zugok, ahova külön el tudják tenni a családokat, így nem kell másokkal annyira közösködni.

Mi még az Erzsébet királyné útján lévőben voltunk. Az annyira nem jött be. Elég szűkös és nagy volt a tumultus. Az újbudai sokkal szellősebb.

Mi nem szoktunk borravalót adni. Ha adsz, akkor az a fizetni való 5-10%

2014. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Az újbudai sem rossz, ott különlegesebb kaja is volt, pl békacomb.

Borravaló tőled függ. Ha a pincér megérdemli, miért ne (ő hozza az italokat ugye), bár elég borsos a Trófea ára.

2014. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Az Újbudai az jó, csak drága, főleg hétvégén.
2014. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindgyikben voltam.

Óbudai nagyon rossz volt a pincér alig jött oda vizezestt volt a pia nem adtam jattot

Margit krt kisebb de mindenféle kaja volt a pincérek udvariasak itt adtam jattot a pia üveges volt 10 %ot adtam

Visegrádi jó de a pincerek itt se jeleskedtek csak felkerekitettem kb 20 fttal:-D

Zuglói jó de pl a narancsfacsaro kb fl óráig ment csak se elöttese utána nem... És nem kapcsotak be a piák szintén vizezettek voltak a kaja finom mi nimalis borravalot adtam

11. Ker nagy tágas jó.

Kiraly u. Nagyon jó volt ide ugy hivtak meg a legjobb sztem

2014. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!