Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Titeket raktak már ki vendéglá...

Titeket raktak már ki vendéglátói egységből?

Figyelt kérdés

Amikor még fogyasztottatok volna, de már vége volt a nyitvatartásnak és a pultos nem akart többet kiszolgálni.

Vagy nem megfelelő viselkedés miatt.

A kérdést azért tettem fel, mert egyszer betegen is dolgoznom kellett, és zárási időben abbahagytam a kiszolgálást (amúgy addig kell benn maradni amíg van vendég), és most azóta is felhánytorgatják nekem hogy akkor egyszer kiraktam őket és hogy azóta nem jönnek be este inni.



2014. okt. 29. 11:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Kamaszkoromban éjszakai vagonrakásokból éltem, így finanszíroztam a tanulmányaimat. Egyszer hajnali 3 óra tájban nagy kedvem támadt egy sörre, de talpig toprongyban nem engedtek be a bárba. Az edzőtársam volt a kidobóember, kölcsönadta a zakóját, így bejutottam, de hamar kiszúrták a cementporos nadrágomat, és végül mielőtt egy korty lement volna a torkomon, kidobtak.
2014. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!