Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol tudnék venni olyan tortasz...

Hol tudnék venni olyan tortaszeletet, ami nem fehér lisztből készül?!

Figyelt kérdés

Születésnapot fogunk ünnepelni, de vannak a családban ilyen totál-reform-nem eszem fehér lisztet-allergiás családtagok is, akik miatt szereznem kellene 2-4 szelet ilyesmi tortát.

+ akad cukros rokon is, így neki ugye diabetikus tortaszeletet kell vennem.


Valaki ismer olyan cukrászdát BUDAPESTEN (leginkább PESTI részen), ahol zabpehelylisztből vagy másmilyen "totálreform" tortaszeletet tudnék venni?


Köszi!


2015. febr. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam keresni ilyen sütiket, de a westendben láttam, hogy van paleo cukrászda, ott biztos kapsz megfelelőt :)
2015. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húúúú! Köszi! Akkor pénteken beugrok oda.
2015. febr. 3. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy glutén,tej,cukormentes cukrászda Budapesten. Szerencsére már sok ilyen található !
2015. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Tátra utcában van cukormentes cukrászda, meg ott van az Álomsüti. (Én a budai boltjukat ismerem, de elvileg a pesti oldalon is van.)

Paleo tényleg van a WestEndben.

2015. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!