Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irnátok lassagne recepteket,...

Irnátok lassagne recepteket, amit Ti próbáltatok ki? Hol veszitek a tésztáját, mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Én lebbencs tésztát használok hozzá.A cba-s lebbencs ugyan olyan tégla lap mint a lasagne.

A szósz ugyan úgy csinálom mint a bolognait.

Hagymát dinsztelek, rá a darálthús, átpirítom, nyomok rá 2-3 gerezd fokhagymát.Megszórom pirospaprikával, felöntöm fél dl vízzel, rá 2 nagy doboz sűrített paradicsom, ízesítem sóval, borssal, bazsalikommal, oregánóval, kakukkfűvel és petrezselyemmel.Teszek bele egy kis ketchupöt meg mustárt.Ha keserű a sűrített paradicsom, teszek bele 1-2 csipet cukrot.

Csinálok egy besamel mártást.

A tál aljába teszek besamelt, majd tészta, szósz, reszelt sajt, tészta, szósz, sajt, tészta, besamel, sajt.

Megsütöm.Kész.

Jó étvágyat

2012. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A lebbencs tészta ugyanolyan összetételü, mint a lassagne?
2012. ápr. 15. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Őszíntén??Nem tudom, nem dolgoztam még olyan helyen ahol ezeket gyártják, de szerintem minden tésztának ugyan az az összetétele tojás, liszt, víz.

De ízre, állagra ugyan az az tuti, csak kicsivel olcsóbb. :) De sztem az is csak azért van mert az üzletláncok sajátmárkásaiban kimodott lasagne tészta nincs.

2012. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos finom, de semmi köze a lasagnéhoz.

A tésztát pedig én csinálom hozzá.

Itt egy jó recept:

[link]

2012. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lebbencs tészta tényleg tökéletes hozzá! Egyedüli hátulütője hogy nincs olyan szépen vágva mint a lassagne de az ízén nem lehet észrevenni semmit ha a szósz magában jó!
2017. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!