Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan helyeket, ahol van ilyen kihívás, hogy ha egy óriási adag kaját x idő alatt megeszel, akkor ingyen volt?

Figyelt kérdés
Főleg személyes tapasztalatok érdekelnének(hol, milyen volt a kaja, mik a feltételek, sikerült-e).
2015. febr. 24. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Na erre kivi vagyok, szerintem nincs Magyar.o. nincs ilyen.

egyebkent ilyen eteremel hol talalkoztal? Kulfoldon?😊

mert itt igen van ilyen eterem, de ha otthol is van akkor kiprobalnul.

2015. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Facebook-on olyan reklámot láttam, hogy ha valaki megeszik egy óriási (szó szerint óriási) adagot, akkor ingyen volt. Azt hiszem, időkorlát nem is nagyon volt hozzá. Nyilván nem lehet egy hétig ott ülni, de az nem volt megmondva, hogy pl. egy óra alatt kellene, vagy ilyesmi.
2015. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor láttam:

[link]

A hamburgereknél a verseny burger.

Személyes tapasztalatom nincs.

2015. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol hallottam külföldön hogy van olyan hogy 2 kilós steaket kell megenned. Na én a múltkor ettem egy fél kilós steaket, és a végére nagyon leizzadtam.. Igaz, ettem hozzá egy kis gombát is, de na..

Pedig bírok zabálni, a 100 kilómmal.

2015. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Hárs-hegy lábánál van a Sunny Diner - [link]

Egy 10 hamburgerből + sültkrumpli-sali-hagymakarika tálat kell 40 perc alatt elfogyasztani.

2015. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!