Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi fontos Önöknek egy pékségben?

Mi fontos Önöknek egy pékségben?

Figyelt kérdés
Milyen termékeket vennének szívesen? Teljes kiörlésű péksüteményeket, vagy inkább édesebbet ízesebbet? Kenyerekből sima hagyomás félbarna kenyeret választanak vagy kipróbálnának újabbat? Mi befolyásolja Önöket, hogy melyik pékségben vásárol?

2015. márc. 10. 22:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

Kenyér: teljesen változó, hogy mit sikerül hazavinni. Én inkább a teljes kiőrlésű, rozsos, magos kenyereket szeretem, de a családom egy része a fehér kenyérre bukik. Ha van rá lehetőségünk, kipróbálunk újdonságokat is. Fontos a minőség: felfújt, fűrészporízű kenyeret és egyéb pékárut nem eszünk.


Édes péksütiket nem eszek. Pont. Szomorú, de sós péksütiből meg alig van ehető a városban.


Szendvicsek: szintén fontos, hogy legyen választási lehetőségem. A kedvenc pékségemben fehér és teljes kiőrlésű tönköly bucik és kiflik közül lehet választani.

Határozott pozitívum, ha van olyan vega opció, ami konkrétan ízletes és tápláló is, nem csak a szalámit felejtették ki a szendvicsből.


Meghatározó még: a tisztaság és az eladók viselkedése, felkészültsége. (Gyakran nem tudom pontosan, hogy mit is szeretnék, ezért megkérem az eladót, hogy ajánljon valamit vagy rábökök egy termékre, hogy az mi és mi van benne.)

2015. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
29%
Én nem szeretem ha a 7-800 forintos, amúgy igényes szendvicset elrontják egy vastag réteg olcsó margarinnal (fújj). És legyen pacsni!
2015. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen szeretek pékárut venni, ahol a teljes kiörlésűnek mondott, valóban az, súlyra nehéz, állaga tömör és nem egy felfújt színezett utánzat, a kenyér pedig friss, ropogós, és még 3. nap is ehető, nem morzsálódik szét.
2015. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

Én sima fehér kenyeret veszek többnyire,néha teljeskiőrlésűt is.

Én elég édesszájú vagyok,szóval nekem édesre is igényem lenne.

Legyen választék,aránylag kedvező árak,kedves eladó és rend,tisztaság,mert egyszer egy pékségben kivülről láttam hogy a kirakatnál levő sajtos rúdon mászik egy pók, addig se vettem ott semmit,ezekután pláne nem.

2015. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkitől!

Ez nem piackutatás, ez érdeklődés.

2015. márc. 11. 10:28
 26/27 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a legfontosabb egy pékségben, hogy ne licence termékeket áruljanak vacak sütőkeverékekből, hanem legyen ott szaktudás és jó lisztből állítsák elő helyben a termékeket.


Ez persze drága mulatság, ezért is van kevés ilyen pékség. Ezért kellett kitanulnom a szakmát (na jó, egy részét) és itthon előállítani a megfelelő pékárut... :-)

2015. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ne döglött patkányok között tárolják a lisztet, hanem ügyeljenek a maximális higiéniára.

Tudjanak pontos felvilágosítást adni a termék összetevőiről, tápanyagatartalmáról.

Ne használjanak lisztkezelőszert, szóját, kenyérbe nem való dolgokat, adalékokat.

Legyen szénhidrátcsökkentett árujuk is.

Az édes péksüteményeket ne cukrozzák agyon, nem kell még több cukorbeteg magyar. Ha a sütik gyümölcsöt is tartalmaznak, vagy egyéb tölteléket, pl. túrót, kakaót, akkor azt ne spórolják ki belőle, ne akarják átverni a vevőt. Ha a zsemle tökmagosnak van elnevezve, az ne azt jelentse, hogy került rá véletlen három szem tökmag, az is dohos.

Minden alapanyag friss legyen. Ha lejárt a túró, ne a túrós batyuba rejtsék bele, hanem dobják ki a szemétbe.

2015. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!