Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesti házaspárok tudtok...

Budapesti házaspárok tudtok ajánlani romantikus, igazán jó éttermet a városban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 08:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Miket próbáltatok ki eddig? Érdekelnek a tapasztalatok...

Évfordulónkat szeretnénk ünnepelni. :)

2015. márc. 18. 08:24
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Hemigway
2015. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát a Hemingvay nagyon nem...


Borlabor a Veres Pálné utcában. A Rosensteint is szeretjük, a Takebyashi is remek, a Fuji és az Indigo is.


Jardinette, Onyx, Arany kaviár.

2015. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Kakas Étterem.
2015. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jardinette-ben pont most voltak a szüleim, dicsérték nagyon.


Nem tudom milyen a kaja, de a Hármashatár-hegyen van egy szép étterem, nekem mindig az tűnt a létező legromantikusabbnak, meg a Robinson a Városligeti tónál.

2015. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

3-as, oké felsoroltad összes díjazott és legdrágább fine dining éttermet. Ezek nyilván jó választások, de gondolom ha a legdrágább éttermet akarta volna megtalálni, akkor magától is megy neki. :)


A Hemmingway egyébként szerintem is jó nagyon. Mi egyik nyáron a teraszon a tó mellett ettünk. Nagyon hangulatos volt, csobogott a víz. A búsuló Juhászban, ha sikerül panorámás asztalt találni, szintén nagyon szép a kilátás, és a hangulat.


Hogy kicsit én is előjöjjek a drágább helyekkel, a Borkonyha nagyon bejött, de ott az étel a lényeg. Illetve még nagyon jó a hangulata a Pomodoronak is, és hát az is nagyon finom.

2015. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
VINTAGE GARDEN!!!!!!
2015. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: ezért ezek messze nem drága vagy mind fine dining helyek, sőt. Én ezeket találom hangulatosnak, ahol a konyha is jó.
2015. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
72%

Vakvarjú nagyon kedves, otthonos hely, nagyon jól főznek és nem drága.

A Paulay Ede és az Érem utcában vannak éttermek.

2015. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Új Sipos Halászkert, Óbuda. Nem drága, és a "kiülős" ott nem azt jelenti, hogy a forgalom dörög el melletted, mert sétáló téren van. És van cigányzene is.
2015. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!