Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen ételeket rendelnél...

Milyen ételeket rendelnél szívesen egy házhoz szállítós étteremből?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én heti 1-2 alkalommal munkahelyemre szoktam rendelni kajákat amik néha gyorskaják, gyros, pizza, hamburger és társai. De sokszor van hogy töltött oldalast rendelek, volt amikor levest hozattam velük, volt amikor sült halat. Mi kapunk kaja utalványt amit errefelé elég sok étterem elfogad így nekem megéri így rendelnem kaját főleg ha olyan munkáink vannak hogy reggeltől végkimerülésig bent kell lennünk többnyire este 7 ig akkor mindig hozatok kaját mert akkor főzni nincs időnk. Nálunk meglehet csinálni még a sima gyártósori dolgozóknak is hogy lemennek az étkezőbe ami egy jól felszerelt konyha és főznek, sütnek maguknak jó nem nagy ebédekre kell gondolni de ami hamar elkészül 10-20 perc alatt azt megtehetik mert nálunk szerencsére a szünet idő rugalmasan van kezelve, mivel nem kell a gépek felett állniuk meg van társuk aki figyeli addig a részüket ameddig ők szüneten vannak aztán cserélnek. Meg sokszor nekem is akár 1 óra szabadidőm is van amikor épp mindent beírtam az adatbázisba, és a karbantartók mellett sem kell ott lennem.
2015. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Egytaleteleket inkabb.
2015. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
LifeTilt FOOD ;)
2015. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Rántott húsokat körettel (tepsis burgonya, krumplipüré, főtt rizs, vegyes köret, párolt zöldség, grillezett zöldség) és savanyúság (káposzta saláta, uborkasaláta, fejes saláta, ecetes cékla)


Egytálételeket (cigánypecsenye, brassói aprópecsenye, csőben sült zöldségek, csőben sült húsok, wok ételek, rizottók, rizses húsok, bolognai milánói spagetti rántott bordával)


Levesek (húsleves, májgombóc leves, zöldségleves, paradicsom leves)


Főzelékek (borsófőzelék, tökfőzelék, finom főzelék, krumplifőzelék)


Tésztás ételek (diós-, mákos-, ízes tészta, bolognai spagetti, milánói makaróni, paradicsomos penne, pizza)


Desszert (mindenféle palacsinta, somlói galuska, aranygaluska, mákos guba, tiramisu, profiterol, túró- vagy nutellás gombóc)

2015. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat rendeltem, amit vagy csak én szeretek itthon, és csak magamnak nem főzök vagy amit nem is szoktam főzni. Pl.halat, csirkemájas dolgokat.
2015. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Különleges, jól összeállított, vegetáriánus és egészséges ételeket.


Ez alatt azt értem, hogy nem ilyet halálra unt rántott sajt áfonyaszósszal meg gomba kecskesajttal töltve, szintén rántva, netán még egy kis jó keményítős, olajban úszó sültkrumplival feldobva, hanem tényleg érdekes, újszerű, egészséges ételek, rengeteg zöldséggel, gyümölccsel, salátával.

2015. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap rendelek vagy hazon kivul eszem meleg etelt, egyatalan nem fozok magamra. Nagyon szeretem a Pasta. es Leves. kinalatat, szuper az a dobozka, amiben adjak az eteleket, a szerkesztosegben is siman tudok enni, ha epp munka kozben vagyok. Gyakran jarok a Fruccolaba, a friss salatak es szendvicsek miatt, a Cserpes Tejivoba szinten. Szerencsere a belvarosban folyamatosan nyilnak a jobbnal jobb helyek, igy mindig valtozatosan etkezem.

Ami viszont a legtobb hazhozszallitasnal tudom, hogy necces: krokett, sult krumpli, bundas husok, krumplipure. Ezekre erdemes figyelni, mert keves helyen keszitik ismerik a szallitasi modjukat.

2015. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pizzát, hamburgert, salátát, gyrost.
2015. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudnám, miért lett lepontozva a válaszom...
2015. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!