Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogy nem tudom...

Miért van az, hogy nem tudom rendesen tartani a tálcát?

Figyelt kérdés
jobb kézzel semmi gond, de a bal kézfejem olyan mintha nem fordulna ki eléggé és így nem tudom a tenyeremet teljesen aláfektetni szóval elég instabil így, másnak is van ilyen gondja esetleg? Vagy mennyire "elfogadott" ha jobb kézen ès nem a balon viszem ki a tálcát? Tudom így nem is praktikus, ugyanígy voltam a tányérokkal, eleinte csak a jobb kézre tudtam többet felpakolni, de ezt már sikerült kiküszöbölnöm viszont a tálca nagyon gáz.

2015. máj. 22. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gagyi helyen nem annyira gáz.


Gyakorolj, mint a tányérokkal. Ennyi a titka.

Gyakorolj üres tálcával.

Utána tegyél rá valami nehezéket, és úgy mászkálj, hogy először középen van a nehezék, utána össze vissza rakod, minél kintebb.


Utána vigyél magaddal egy rakás különféle poharat, állj meg egy asztal mellett, egy gyakorold, fel pakolás, lepakolás. Fel, le, fel, le, fel, le.....

2015. máj. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél negyven üres poharat a tálcádra, és gyakorolj azzal. Pár hét alatt belejössz.
2019. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!