Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a fiatalok a mekibe nem kajálni, hanem vagánykodni járnak?

Figyelt kérdés
Annyira undorító. Bemennék enni, erre egyszerűen csak rájuk kell nézni. Inkább elviltelre kérem a kaját, hogy ne kelljen nézni. Ti hogy vagytok ezzel?

2015. jún. 1. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Utálom a "mekit", úgy vagyok vele.
2015. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
eleve aki mekiben eszik, undorító :D
2015. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg undorító ahogy ülnek és beszélgetnek.

Rendszeresen járok mekibe, a városban ahol élek kettőt is látogatok hetente. A legkirívóbb dolog amit eddig láttam az egy szellemi fogyatékos férfi aki egy kicsit hangosan beszél, de névről ismeri a dolgozókat és szokott velük beszélgetni.

A meki nem egy Michelin csillagos étterem, hanem egy gyorskajálda. Nem hiába van némelyikben mászóka (bent) is.

2015. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

1-es és 2-es válaszolóval értek egyet.


Kérdező,nehogy sírva fakadj ezért :DD nagyon gáz vagy

2015. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Őket meg lehet hogy a te savanyú képed zavarja..
2015. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 lencsefőzelék ***** válasza:
44%

A meki a háttérhatalom egyik legnagyobb népirtó cége. Aki a mérgező cuccait eszi, az meg is érdemli a sorsát.

[link]

2015. jún. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Azt nem tudom agyilag felfogni hogy mi rosszat mondtam azzal az egy hangyafasznyi mondattal hogy nem szeretem ezt a gyorséttermet hogy így aljasul le kellett pontozni a válaszom.


1. voltam.

2015. jún. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

# 7


Például az volt a rossz a válaszoddal hogy semmi köze nem volt a kérdéshez.

2015. jún. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
továbbra is anyád
2015. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
42%
Hát már nem azért, de a mekis kaja miért lenne szar? Mert ugyhiszitek hogy az hizlal? Tökmindegy, hogy 1000kcal othoni kaját eszel e meg, vagy 1000 kcal mekiset.pl.:egy sima hamburger 106g és 250kcal,míg 100g kenyér joesetben 250-60kcal.Szóval nemertem miért kell így utalni.Amúgy meg az eredeti kérdésre válaszolva(ez a,, kedves'' kommenteloknek szólt) igen,rohadt sok,, meno'' ember jár oda,de kb.azért, mert hova máshova mennének?manapság sehova sem lehet csak úgy leulni,anélkül,hogy nem kellene venned valamit. És a viszonylag, ,népszerű '' embereknek vannak barátaik,sok ismeroseik,akikkel szívesen találkoznak és leulnek velük beszélgetni .Ők nem olyan unalmasak és beszariak hogy,, ottvan pár fiatal és inkább elvitelre kérem a kaját mert cinkul érzem magam'' Nekem te így jöttél le,szóval bocsesz:d
2015. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!