Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Aki profi barista, az segítene...

Aki profi barista, az segítene? (állásinterjú kávézóban)

Figyelt kérdés

Állásinterjúra megyek, az érdekelne, mivel lophatnám be magamat a munkaadó szívébe.



Az alapokat tudom, hogy a hőmérőn a zöldben kell lennie a hőfoknak, hogy a csőrig kell megtölteni az ibriket, hogy 20-30 mp alatt kell lejönnie a kávénak. A kávét, tejet elégetni nem fogom, tudom hogyan kell a kávét a tálcára tenni.


Ennyi elég elsőre elég? Mit nézzek esetleg még át a neten?


Tudtok tanácsot adni?



2015. júl. 23. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mit lehet átnézni a neten, csak azt, hogy ha valakit fel akar venni, azt beállítja dolgozni egy próbanapra, és aszerint fog dönteni.

Nyilván semmire nem megy egy elméleti szakemberrel, aki nem tud megjegyezni 3 asztalt, vagy nem megfelelő sorrendben rakja össze a dolgokat, és mondjuk elmegy a sör habja, mire lefőzi a kávét...

2015. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem pultos vagyok hanem barista, sörről szó sincs, kávét kell főzni.


Ha minden igaz a héten megyek próbanapra, reméljük a legjobbakat.

2015. júl. 27. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

:) Attól, hogy az adott helyen nem árulnak sört, attól még ha lenne, neked kéne csapolni!


Pár(száz) helyen megfordultam már , de olyat még sehol nem láttam, hogy ha adott helyem pl volt a kínálatban csapolt sör, akkor bárki is volt a pult másik oldalán, az ne csapolt volna.

Illetve hazudok, Acapulcoban láttam olyat, hogy kb 40-en dolgoztak 1 műszakban, ott munkafázisokra volt leosztva a meló.

2015. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, jól sikerült. Remélhetőleg felvesznek, most várom a választ.


Jó, értem mit mondasz, de ez ennyire nem svájcibicska hely, csak egy szimpla kávézó. Nincs alkohol liszenszük, se konyhájuk.


Kávék, teák, forrócsoki, sütik, grillezett szendvicsek és ennyi, kalap, kabát aufvíderzéhen. 15 asztal az egész, a ház előttiekkel együtt.

2015. júl. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!