Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol tudok olcsó de...

Budapesten hol tudok olcsó de finom sushit enni/rendelni?

Figyelt kérdés
És esetleg ahol pálcikát is adnak hozzá. ^_^

2015. aug. 7. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Milyen erdekes, csak beutottem a keresobe es lass csodat!!!


[link]

2015. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Rendelésre a Wasabit ajánlom, finom, elfogadható az ár és természetesen mindent (pálcikát, szójaszószt stb) adnak a kaja mellé.

Ha be akarsz ülni, arra is jó, de a legjobb sushi a Nobuban van (igaz, hogy az nem az olcsó kategória.)

2015. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül kedves választ! De továbbra sem tudom, hogy hol finom és olcsó is egyszerre. :))
2015. aug. 7. 20:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: köszönöm a tippet, utána is nézek, mert szerintem rendelni fogunk. :)
2015. aug. 7. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Olcso es finom parositas csak a mesekonyvben van :) Termeszetesen szivesen segitettem es kedvesen :P
2015. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Itt van egy kis eszmefuttatas a Wasabi etteremlancrol ... rendelj csak nyugodtan [link]
2015. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendelsz, a Sushi Mánia 1+1 opciót keresd:-)
2015. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Szemleltetve igy nez ki a kaja olcsosaga-finomsaga :)))


[link]

2015. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Oo koszonom, a sushi mania tok jonak tunik! Az egyebkent csak rendelesnel van? Mert most konzultalok a csaladdal, hogy beuljunk-e vagy rendeljunk. :)

Masik valaszolo: koszi, de nem kulonosebben a kcal mennyisegert szeretnek sushit enni es csak sajnalni tudlak, ha meg nem jartal olyan helyen, ahol a kaja olcso is es finom is.:)

2015. aug. 7. 20:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Valoszinu nem ismered azt a "bolcsesseget", miszerint: olcso husnak hig a leve.
2015. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!