Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Volt már olyan veletek hogy...

Volt már olyan veletek hogy bementetek étterembe, és megkérdezték tőletek hogy "Lusta vagy főzni? "? :D

Figyelt kérdés
Rendeltem kaját elvitelre, és amíg vártam rá ez megtörtént. :D
2015. aug. 23. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az egyik kollégám (szakács) ordibált néha, bent a konyhán, de kihallatszott, ha mondjuk ünnepnap jöttek, hogy anyátok nem főzött? Biztos melózott a Fonodán! (Az a türelmi zóna:)))

Hát na... vannak ilyen állatok :D

Vendéglátásban ritkán dolgoznak normális emberek... mondjuk ez logikus, mert a normálisak otthagyják. :)

Szard le, remélem kiröhögted őket.:)

2015. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
:D Nem :D
2015. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Mekkora paraszt! Neki az a dolga, hogy főzzön neked, ezért fizetsz! Bakker! A fodrász is mondja azt, mi van, ma nem volt kedved elővenni az ollót?
2015. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Viccesen mondta, csak kicsit meglepődtem. :D Egyébként a pizzakészítő volt.
2015. aug. 23. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Atyavilág...nem történt még ilyen, de ha előfordulna, sarkon fordulnék és otthagynám őket. Aztán kiírnám a Facebook-oldalukra a történteket, hogy mindenki tudja, mire számítson.

A kajáért, szolgáltatásért én fizetek, és ha véleményt nem kérek mellé, akkor tartsák meg maguknak.

2015. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, én meg az ilyen karót nyelt köcsögöket jól meg is verném.
2015. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De hát vicc volt; te is azt mondod, nem?


Örülnék neki, ha beszélgetni lehetne a az ilyen elvivős helyeken. Pizza, vagy akármi.


De ők csak egymás között csevegnek, kínaiul, más nyelveken, ki tudja milyenen.


Észre se veszik az embert, nemhogy szólnának. Kivétel az európai boltok, magyar, román, lengyel, görög, olasz. Ahol először próbálnak a saját anyanyelvükön szólni az emberhez, és csalódottak, ha kiderül, hogy nem értem. Sajnos. De lehet, hogy valami olyasmit mondanak, a mimikából látszik, hogy tréfás dolog lehet.

Volt, hogy megkérdeztem; különböző érdekes dolgokat mondtak; hogy valami vers egyik sorát idézték, hogy mit szokott az anyukája mondani, hogy ő jobban szeret valami mást, stb.

2015. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!