Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az árat illetően mennyiből...

Az árat illetően mennyiből hozható ki egy átlagos,32cm-es pizza?

Figyelt kérdés
Ami igazán érdekelene, főként pizzázókban az alapanyagokat, rezsit, munkabért, stb. járulékos költségeket beleszámolva mennyi a haszon egy normál pizzán. Akár bezárt, akár jelenleg is üzemelő pizzázókban dolgozók válaszait is szívesen fogadom! :)

2015. szept. 1. 01:32
 1/6 anonim válasza:
100%
egy alap pizza kb 200 és 300 ft közti anyagköltségből jön ki ha nagyker áronvásárolsz inkább a 200 hoz közelit ha kisboltban elérheti a 300at is
2015. szept. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt így nem lehet meghatározni csak nagyon kb.

Függ attól is, hogy az ország melyik részén van,mekkora befogadó képességű (3 asztal, 50 fő, 200 fő, stb), milyen árfekvésű környezetben van az üzlet (Balaton, Budai Vár, Borsod megye, kis falu, forgalmas út mellett, vagy a falu végén stb), ahol készül a pizza, hány fős a személyzet,mennyire korszerű a konyha felszereltsége , stb, stb. Itt csak az alapanyag ami nagyjából mindenütt ugyanannyi, de csak nagyjából, mert van aki valódi sonkát tesz rá, van aki gagyi szójás sonka utánzatot, van aki mozzarellát, van aki trappistát, van aki darált sajtutánzatot, van aki valódi paradicsomot, van aki csak ketchupot.....szóval szerintem csináld meg otthon a saját elképzelésed szerint, és számold ki.

2015. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kb. 200 Ft. Éttermestől tudom. De most ne jöjjenek a zsörtölődések ,hogy akkor miért adják ennyiért meg annyiért, mert ehhez még egy csomó más dolgot hozzá kell adni az étterem fenntartásához.
2015. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig pizzafutár voltam. Egyszer megkérdeztem a tésztadobálót, hogy egy átlag pizzát kb. mennyiből hoz ki. Azt mondta, hogy feltéttől függően olyan 220-270 Ft között mozog a dolog. Viszont nálunk nem volt kapható 32 cm-es pizza, csak 30-as, így arra értendő az ár.


De csak azért ennyi, mert nagy tételben történik az alapanyagok beszerzése, másképp drágább lenne.

2015. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

egy egyszerű margaréta pizza 200 sincs, ha nagykerben vásárolsz

de például a tenger gyümölcsei pizza vagy négysajtos, négyévszak 400-500 ft

mondjuk egy átlagos szalámis, vagy sonkás gombás 300-350 körül van, minőségtől függ

2015. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a korrekt választ, amire kíváncsi voltam igazából, arra kielégítő információval szolgáltatok! :)
2015. szept. 2. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!