Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mikor voltatok eloszor onalloa...

Mikor voltatok eloszor onalloan etteremben?

Figyelt kérdés
Mikor mar nem szulokkel mentetek, hanem mondjuk randira vagy hasonlok. Izgultatok? Emlekeztek meg az alkalomra miert mentetek oda? Esetleg arra, hogy mit rendeltetek?

2015. dec. 8. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly, a páromat leptem meg ezzel a szülinapján. Nagyon izgultam, hogy nehogy beégjek valamivel. :D De minden rendben ment, az étterem elegáns volt, ár/érték arányban olcsó és a személyzet is kedves volt (Ruben étterem Budapesten, ajánlom mindenkinek).


Én valami csirkemellet ettem, a párom meg kacsacombot. :)

2015. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 12 éves koromban. Ahol laktunk volt egy étterem, és ott lehetett helyben fogyasztásra heti ebédmenüt rendelni, egy hétre, előre fizetve. Már nem emlékszem az árra, de kapott az ember egy perforált jegyet, rajta a dátumokkal, és mikor az adott napon bement, az aznapra szóló jegyet letépte, és odaadta a pincérnek. Minden nap volt A és B menü, abból lehetett választani. Megvolt az időszak, hogy mettől meddig lehet menni, és rendszerint ott gyakorlaton lévő vendéglátós tanulók szolgáltak fel.

Hatodikos koromban az év vége felé a szüleim úgy döntöttek, hogy inkább oda fizetnek be, nem az iskolai menzára.

Így minden nap étteremben ebédeltem.

2015. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de komolyabb éttermekbe már inkább kezdő egyetemistaként ültem be. Jelentéktelenebb helyekre már gimnázium alatt is.
2016. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!