Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Megéheztem. Milyen menüt,...

Megéheztem. Milyen menüt, összeállítást ajánlotok a McDonaldsból 1000 Ft ért kb?

Figyelt kérdés
Sehol egy árlista. a Mekiben, meg ciki 30 percig ott állni és számolgatni a termékeket.
2016. márc. 21. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
sajtburger menü
2016. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
3 sajtburger.
2016. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, én múltkor a KFC-ben csesződtem 10 percig, hogy mit egyek :D Amúgy vagy sajtburger menü, vagy párszázas ajánlatnál nézelődj (bár lehet a kettő ua., rég nem voltam mekiben)
2016. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sajtburger menü + 1 sajtburger
2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyit tudnék rá szánni, én simán megkérném az eladó segítségét, hogy mit ajánl, hogy ne tartsam fel a sort. Valahogy úgy érzem ez a mai világban már nem szégyen, főleg ebben az országban. Először azt hittem ez megint valami életképtelen ember kérdése, de ahogy elolvastam, eszembe jutott, hogy én is voltam már hasonló szituban, hogy ennyi van nálam, mi jön ki belőle?

Amúgy a mekinek nagy hiányossága, hogy a mai napig nincs egy árlista amit az ember előre sorban állás nélkül áttudna nézni. Rengetegszer megyek be úgy ilyen helyre, hogy még nem tudtam eldönteni mit egyek, mert nem ismerem a kínálatot, és akkor ott döntsem el hirtelen.

2016. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szaszaa11 ***** válasza:
100%
Miért lenne úgy eleve szégyen kérdezni? A vendéglátáshoz tartozik az eladó\pincér részéről az ajánlás! Amikor suliba jártam, 1 évet ez tett ki az elméleti gyakorlatomból!
2016. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki , hiszen félre is tudsz állni , a pulton van az árlista . Ha meg netán valaki zümmögne a sorban , akkor kiosztasz egy két könyököst ..

Amúgy szerintem is a sajtburger a megfelelő választás . Bár nem fogsz vele jól lakni az biztos .

Legalábbis én nem laknék jól 3 sajtbével .

2016. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!