Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak Fegyencedzést végzek...

Ha csak Fegyencedzést végzek + Boxolok akkor melyik vitamin összeállítást válasszam?

Figyelt kérdés

1.

Napi 3 krillolajat tartalmaz.


2.

Napi 2 krillolajat tartalmaz.

D3 Forte-t.


Talán ez a lényeges eltérés meg a multiban ez-az.



ÁRAK:

1. 14920ft

2. 15745ft



1. VARIÁCIÓ:

[link]

[link]

[link]

[link]



2. VARIÁCIÓ:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. dec. 23. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

mondjuk én nem boxolok de a fegyencedzés mellett én A_Z ig vitamintablettát szedek.Nekem bevált.Fél óra, óra múlva lényegesen fittebb erősebbnek érzem magam tőle.És még csak nem is kerül annyiba mint ez a halolajos izé.Igaz h hallottam h a halolaj is nagyon egészséges dolog de szerintem teljesen felesleges ilyen dolgokra pazarolnod a pénzedet.Én még tippként ajánlom h mondjuk 1-2 héten keresztül reggel éhgyomorra megiszok egy citrom kicsavart levet egy liter vízbe keverve.Jó az immunrendszerre a hideg időkre bizony nekem ez is bevált mert nem fáztam meg.

Az erő legyen veled!

2015. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!