Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem hagyományos torta receptet...

Nem hagyományos torta receptet ismer valaki?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, ki nem állhatom a tortákat. Minden, amit eddig kóstoltam vajas, vagy tejszínes krémmel volt töltve, ami számomra ehetetlen :( tud valaki olyan torta receptet, amiben nem ez a hagyományos piskóta meg émelygős krém rétegek váltakoznak? Örülnék valami csokis vagy gyümölcsös receptnek. A mákot és a mazsolát nem szeretem.
2016. febr. 7. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Én csak ilyeneket készítek :)


Mondjuk a piskóta általában hagyományos, vagy ha lustább vagyok akkor babapiskóta :)


Holnap lesz a férjem szülinapja, csokoládémousse-tortát sütök.

4 tojásból csokis piskótát sütök, majd habtejszínből, olvasztott étcsokoládéból,agar-agarból, apróra vágott mogyoróból krémes mousse-t készítek. 4-6 óra alatt megszilárdul a hűtőben a formában. Mogyoróval és kézzel készített csokifodrokkal/csíkokkal díszítem.

2016. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha belegondolunk, hogy a piskóta-tekercset leginkább sárga-barack lekvárral töltik, akkor a kerek piskóta tortát is megkenheted azzal, de ha a lekvárba darált diót kavarsz és úgy kened meg...vagy egyik sort a lekvár+dió, a másik réteget lekvár+kókusz...
2016. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lekváros piskótatekercs az alapja a Scharlotte tortának is, pudingos kötéssel.

Mutatós és finom is.

2016. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Joghurttorta, túrótorta gyömölcsökkel gazdagon.

Az utóbbit körcikk ananásszal szoktam készíteni, nagyon szép.Ha gondolod előkeresem a receptjét, de a neten is nagyon sok van.

2016. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!