Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Te mi alapján döntesz, hogy...

Te mi alapján döntesz, hogy melyik étteremből rendelj ételt?

Figyelt kérdés
Mik azok a szempontok?

2016. máj. 4. 21:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy az ízlése mindenkinek egyedi így ki kell próbálni mindegyiket aztán legközelebb mar tudni fogod melyik a neked legjobb. :) amúgy végig gondolom abban a percben mit ennek? Mondjuk pizzát vagy inkább frissen sültet majd rendelek kedvenc vagy új helyről
2016. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Étterem milyensége, megjelenése - igényes legyen

Az étlap, menü külleme - ahol helyesírási hibák vagy olyan irdatlan baromságok szerepelnek, mint pl. hal/csirke a vegetáriánus ételek között, ki van zárva

Általános vélemények, ha ismerek olyat aki próbálta már, az milyen véleménnyel volt róla, volt-e bármiféle probléma.

2016. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik ár-érték arányban a legjobb. Ha nyílik egy új étterem akkor persze kipróbálom milyen.
2016. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb ezer éve ugyanonnan rendelünk. Pizzást egyszer váltottunk, amikor a réginek leromlott a minősége.
2016. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszolóval egyetértek!

ha nem fog meg az étlap, és túl sablonos, vagy összevisszasággal van megcsinálva a kínálat akkor az kuka.

Nem kell ebédre lacafilé, de szerintem egy egyszerű étlapot is meglehet csinálni stílusosan és igényesen.


A másik ami taszít, és sokat nyom, az hogy milyen a futár.

Ha normálisan néz ki és szimpatikus, akkor rendben. Tudom,nem ő készíti az ételt, de ő hozza ki...

Ha igénytelen akkor a kaját sem eszem meg. (volt már példa rá)


Én is sokszor rendelek ebédet, mert recepción dolgozom.

A tapasztalatom az,hogy kedvenc és befutó nincsen.

Mindegyiknél ettem már jót és rosszat is.

AZ egyiknél a tészták jók, a másiknál a pizza, a 3. meg a frissensültekben jeles..

2016. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!