Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ételhordót szeretnénk vásároln...

Ételhordót szeretnénk vásárolni, amiből buszon sem lötyög ki az étel és nem jön ki a szag, milyet javasolnátok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 04:20
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Bármilyen nagy áruházban kaphatsz egész jó ételhordókat.

De ha az nem felel meg akkor rendelj a netről.

[link]

2016. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szaszaa11 ***** válasza:
18%

Amelyik ételnek szaga van az már régen rosz.

Egy kicsivel normálisabb helyeken a műanyag doboz, amibe csomagolják a folyékony ételeket, légmentesen zár. Ezeket el lehet tenni, kimosni, később azzal visszamenni.

2016. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a műanyagot nem szeretem. Nekem olyan van, ami üveg és csak a teteje műanyag, de az sem ez a vékony, hanem vastag. És a széle gumis, így teljesen zár, nem jön ki semmi szag. Elmosni is sokkal jobb, mint a műanyagot, mert az üvegre nem ragad úgy rá minden és nem is fogja meg az étel. Ha levest viszek, akkor az üveg és a fedő közé szoktam tenni egy réteg folpakkot is, így nem lesz kajás a fedő.

Müllerber, Sparban, Kikában, ilyesmi helyeken lehet venni.

De egyébként erre teljesen jó egy befőttes üveg is. :)

2016. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak abból nem lötyög ki, illetve nem jön át a szag, ami cseppmentesen zár. Ilyenek például a tupper (csillagászati áron).


Mivel én levest ritkán vittem a munkahelyemre, nekem nagyon bejöttek azok a tégla alakú dobozok, amiket a százforintos boltban vettem, nem borult fel a táskámban, és dupla nejlonzacskóba téve az ételszag sem lengett körül a buszon. Ha néha levest vittem, arra tökéletesen megfelelt a befőttes üveg.

2016. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ár nem számít, ezt úgyis csak egyzser kell megvenni. Remélem tartósak.
2016. máj. 12. 02:59
 6/7 anonim válasza:
Minek akarsz győrben lópata leves répát vásárolni????
2016. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ikeában az üvegből készült ételtárolók!
2022. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!