Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek a Remiz...

Mi a véleményetek a Remiz kft. Kávézó - étteremről, mint munkáltatóról, vagy vendégként mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Dolgoztam náluk, vegyesek a tapasztalataim.

Eleinte kedvesek voltak, kellemes volt a légkőr, majd ez egyre romlott. A fő probléma, hogy az idős tulajdonosok mindenbe beleszólnak, mindenhez van valami megjegyzésük. Legszívesebben mindent ők csinálnának a dolgozók helyett, hiszen az alkalmazottak "hülyék". Folyamatosan azt éreztetik a dolgozókkal, ők nem tudnak semmit, nem képesek saját döntésekre. Mindent felülbírálnak és alul értékelnek. :-(

A fiatal vezetők (a tulajdonosok gyerekei) szintén az idősektől függnek, ez nagyon rányomja a bélyegét a napi munkákra.

Tisztaság kissé hagy kivetnivalót maga után! Az ügyfelek által látogatott területek rendben vannak, de a színfalak mögött az ezeréves lerobban szuterén (pince) hangulat uralkodik. Minden a kőkorszakból maradt ott, és nem is mozdítottak el szinte semmit az elmúlt 40 évben. Régi haldokló gépek, koszos pultok, omladozó falak, mocskos hátsó udvar.

Természetesen a dolgozók bejelentése sincs teljesen rendben. (okosban megoldják)

2016. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam ott, de többször nem mennék.

Első alkalommal barátnőm csalt el megnézni a helyet egy rendezvény előtt. Fonom volt az étel, kedves a kiszolgálás.

Másodszor ott tartottuk a rendezvényt. Akkor hosszabb ideig voltunk. Az élő zene feldobta a hangulatot. Az ennivalók egy része nem volt túl nyerő, a számla nagyon borsos volt.

Van egy játéksarok a gyerekeknek. (régi, leselejtezett játékokkal) Kisfiam szerette volna megnézni, miként dolgozik a cukrász. Hátrakísért minket az egyik dolgozó. Majd odajött a főnökasszony és kitessékelt minket, az alkalmazottat pedig lehordta. Meg volt rá az oka, miért nem örült, hogy bementünk oda. Kegyetlenül kiábrándító látvány fogadott! Nagyon mocskos pinceszerű helységek vannak ott. Szerintem nem is takarítanak! Ilyen viszonyokat mai gyárakban is ritkán látni. Egyet kell értenem avval, ezt az éttermet valamikor megépítették 30-40 éve, és azóta nyúzzák mindenféle ráfordítás nélkül.

Még annyit, a játszótérnek kialakított kis rész szintén lepukkadt, ráadásuk tüskés bokrok veszik körbe. Nem tudom, hogy találták ezt ki?

Parkolási lehetőség nincs, még az étterem előtt az utcán sem. A társaság szanaszét a környező utcákban állt meg, ill. néhányan a villamosremiz parkolójában. A parkolást nehezíti hogy a Szép Ilona étterem mellette van, amelynek vendégei szintén a környéken parkolnak.

10 pontból 5 jár részemről.

2016. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!