Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nagyon nem vagyok megelégedve...

Nagyon nem vagyok megelégedve a mcdonalds-al, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Elcseszett hambik, a személyzet barátságtalan, a hangulatban semmi otthonos nics, egyszerűen feszengek az étterembe. A burger king jobban csinálja, tapasztalataim szerint.
2016. jún. 27. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez étteremtől függ.

Én nagyon ritkán járok gyorsétterembe, de akkor mindig Mekibe. Más nem nagyon ízlik. Mondjuk Mekiben is csak néhány dolgot szeretek. Szóval nem vagyok rákattanva ezekre a gyors kajákra. De amit szeretek, azzal elégedett szoktam lenni. És velem kedvesek is szoktak lenni.

2016. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is észre vettem.. Én eddig sem voltam nagy mecibe járó. Igaz Burger Kingért sem vagyok oda. Ha van rá mod még ha drágább is inkább a KFC választom. Ott a hús húsból van..
2016. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Alap hogy a tömegeket kiszolgáló gyorséttermek tömegárut adnak, ami messze van a minősègtől. A KFC-s csirke lehet hogy hús, de az is ketrecben, futószallagon nevelt szteroidos csirke, mivel a leggyorsabban kell a tányéRon landolnia.


Ha burger akkor már 100x inkább egy kézműves burgerező. Ők inkább adnak minőséget.

2016. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát, a személyzet elég gyakran cserélődik ezeken a helyeken. Nekem a Meki jobban ízlik, mint a BK. Jobb a fagylalt, jobb a McCafé, legalább jó a kávéjuk, és igényesek a sütemények. A csirkés szendvics is jobb a Mekiben. A marhahúsos meg tényleg jobb egy rendes burgeresnél.
2016. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Botranyosan szaraz a csibeburger! A sültkrumpli folyton el van sózva, gondolom hogy foggyon a kóla, és ha már a kólánál tartunk azt nem kérdezik hogy kérsz e bele jeget, és telenyomják jéggel, ihatatlanul hideg lesz ettől, persze azt megkérdezik hogy kérsz e ketchapot, hogy aztán azzal is lehúzhassanak!
2016. jún. 27. 13:35
 6/14 A kérdező kommentje:
2100 forintért nem laktam jól és nem ettem jót, és ami a legfontosabb, nem éreztem azt hogy ide megérte betérnem!
2016. jún. 27. 13:36
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
most komolyan, mit vársz egy ilyen helytől?:D ha ennyire utálod, nem kell járni. én se nagyon rajongok érte, de egyszer-egyszer veszek ott valamit, mondjuk hamburgert pont nem, mert szerintem undorító. a dolgozók meg szét vannak hajtva és tök kevés a fizujuk, persze, hogy utálják, bár ez is helyfüggő, vannak, akik még így is képesek kedvesek lenni.
2016. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben egyet tehetsz: Ne járj oda.
2016. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

". A marhahúsos meg tényleg jobb egy rendes burgeresnél"

Hát miközben ettem a bigmacamet az járt a fejembe, hogy te jó ég ez ugyanolyan undorító hús mint amit a lildl-s hambikba raknak csak vékonyabb. Hangoztatják hogy 100 marha!! Ez egy hazugság. Még ha igaz is akkor sem marhahús, hanem marha maradványok!! Köröm, bőr, csont...

2016. jún. 27. 20:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, köröm meg csont burger.

Nem vagy túl értelmes, ugye?

2016. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!