Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha egy nagyobb késés (egy, másfél óra) miatt a vendég visszaküldi a futárral a megrendelt ételt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 14:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi késés esetén jogos.
2016. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, addigra nyilván evett mást.
2016. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Előtte azért illik telefonon utánaérdeklődni a kajának.
2016. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg szep h visszakuldenem
2016. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Összeszaladt a rendelés az étteremben, megszívta valahol a futár. Megesik az ilyen sajnos. A házhoz szállítás mindig rizikós. Ha nagyon durva a késés, mondjuk nem kapod meg 2 órán belül, szólj oda az étteremnek, hogy mondják meg a futárnak, hogy feléd már ne tegyen kitérőt, mert nem kéred az ételt. Elhiszem, hogy ideges vagy, én is az lennék, de ne szívassunk feleslegesen senkit, főleg ne szerencsétlen futárt, aki valószínűleg nem tehet semmiről, de ha kimegy hozzád feleslegesen, azzal is időt bukik, és a következő címen ugyanúgy bosszúsak lesznek.
2016. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Én már 10 perc késésnél visszamondom. 25 perces ebédszünetem van.... Ha ebből 15 percet futárra várok, már akkor is csak este, otthon lenne időm megenni... Kidobandó pénzem meg nincs.
2016. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Ebédszünetben én is visszaküldöm 15 perc késéssel is. Otthon kb . Fél óra tolerálható, több nem.
2016. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Jogosnak jogos, de én nem értem. Addigra a dühtől elmúlik az éhség? Az én megszokott kis pizzériám egyszer csinált ilyen durván sok várakozási időt, hát ott lógtam az ablakban, alig vártam hogy ehessek, nem még büszkén visszaküldöm, aztán nekiálljak bevásárolni és főzni.. nem mellesleg nem győztek elnézést kérni és kaptam ingyen sütit, meg kupont egy ingyen pizzára... a vendéglátós is értékeli, ha egyetlen hiba miatt nem kap hisztirohamot a vendég. Legalábbis az "enyém" nagyon hálás volt a megértésemért.
2016. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

#8

Nem nagyon értem mit nem értesz rajta.

Nyilván nem az küldi vissza az ételt, akinek 50 km-es körzetben semmi ennivalója, hanem az, aki nem tud vagy nem akar ennyit várni és végül inkább evett mást (például hideget, meleg étel helyett).

2016. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

#9

Tényleg, nem nagyon érted? Mivel vagy előrébb, ha felöltözöl, elmész kajáért akár csak a sarki boltba, hazamész, összeraksz csak egy szendvicset... addigra pont ott a futár a friss, illatozó pizzáddal, amire egyébként fented a fogad eleve. Ehelyett lemondod és eszel valami tök mást... ezt meg én nem értem. De ne egymást győzködjük, nem vitafórum ez, meg nem is ér annyit a téma, ezért kár egymás idejét rabolni.

2016. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!