Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek rosszul tettem?

Szerintetek rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Ma rendeltem egy pizzát (hogy honnan, az most mindegy). Meg is érkezett kb. fél óra múlva, kifizettem, behoztam és leültem enni. Ekkor láttam, hogy kb. a felén nincs sajt, ami azért is gáz, mert a sajton kívül csak paradicsom volt a feltét, így hatalmas foltokban csak tészta volt.


Ez eddig nem fordult még elő, pedig mindig ugyanonnan rendelek pizzát, és általában csak sajtot és paradicsomot kérek rá, szóval tudom, hogy nem ennyi sajt szokott rajta lenni.


Ismét felhívtam a pizzériát, elmondtam a problémámat. Tényleg nagyon korrektek voltak, holnap hoznak még egy pizzát ingyen (ma is kihozták volna, de nagyon későn). Ezután fogtam magam, olvasztottam egy kis sajtot, betömtem a "lyukakat" és megettem a pizzát.


Közben hazaért az öcsém, megkérdezte, hogy miért van kétféle sajt a pizzámon, elmondtam neki, miért. Szerinte smucig vagyok. Szerintetek is? Nem kellett volna telefonálnom?



2016. dec. 1. 22:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma más készítette a pizzát és őt ismerem, a pizzafutár pedig az osztálytársam volt, úgyhogy én azért megettem, remélem nem volt benne semmi "extra". :D


Apukám nem tudom, hogy miért ilyen. Igazából nem akar rosszat, csak amióta az öcsém végzett az iskolával, azóta sokkal többet vannak együtt, és szerintem annyira örül ennek, hogy így próbálja továbbra is "közel tartani" magához. A nyulamat meg nem kedveli, mert mindig összebogyózza a szobámat. Az, hogy ezt csak kb. havonta egyszer látja, mert sosem jön be, az részletkérdés. :D

2016. dec. 2. 15:45
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a pizzán elég nagy rések voltak, a legnagyobb kb. akkora volt, mint egy kis női tenyér, az egyik szeleten konkrétan nem volt sajt, többnek pedig a feléről hiányzott, mintha rádobtak volna két szelet sajtot és kész.
2016. dec. 2. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!