Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran jartok etteremb...

Milyen gyakran jartok etterembe es miert? Es miert nem, miert ritkan? Akik jarnak akkor hova?

Figyelt kérdés
En vagy rendelek vagy megyek. Havi 10-15 alkalom megszokott lenni neha tobb is. Szokott lenni kifozde heti 2, havi 2 plazai konyha, havi 2 etterem, 2 pizza, rendelek is menut heti 2x. Gyors kajaldak gyros, pizza szelet. Fogalmam sincs mennyit koltok el. A fenti szamok atlagok, nem teljesen fedi a valosagot, mert nem tudom. Nagyjabol megkozelitoleg. Azert irtam le, mert valaki biztos visszakerdezte volna.
2017. jan. 21. 02:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Több okból sem járok.


1. Étteremben dolgozom, és már az gyomorgörcsöt vált ki belőlem, ha csak be kell mennem egy hasonló helyre és azt kell néznem, ahogy az ottani dolgozók kötelező álmosollyal dolgozzák le épp a zsinórban ki tudja hányadik 12-14 órás műszakjukat, ahogy én is szoktam.


2. Tudom, mi folyik hátul a konyhában minden étteremben, és ha ebbe belegondolok, akkor el is megy az étvágyam.


3. Összesen heti 3-4000Ft-om van kajára, ebből nem telne éttermezésre akkor se, ha akarnék járni.


4. Nagyon szeretek főzni, mindenféle kajákkal kísérletezgetni, recepteket kitalálni. Szerintem ha milliárdos lennék is magamra főznék.

2017. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért az elég vicces, hogy neked a kifőzde, plázai szemét, pizza, menüs-kiszállítós az "étterem":D Én még a falusi csárdákat és társait sem nevezném annak...


Havi 1-2x járunk étterembe a férjemmel, mert ennyire van igényünk. Mivel munka mellett még továbbképzést is végzünk és amúgyis sok dolgunk van ezért ritkán tudunk csak kimozdulni vagy kikapcsolódni. Ha jobban ráérnénk lehet mennénk többször is de ez van. Hozzájön ehhez az is, hogy nem fogyasztunk húst és a legtöbb étterem vegetáriánus kínálata a szezonális különlegességeket leszámítva nagyon unalmas és egyhangú, és semmi kedvünk hetente ugyanazt az ételt enni.

2017. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi heti egyszer megyünk el rendes "leülős" étterembe, egyszer pedig rendelünk kínait vagy pizzát. Néha szoktunk rendelni Teletáltól, ha épp van valaki aki átvegye itthon délelőtt. Ha házon kívül eszünk, az inkább számomra "ajándék", hiszen nem kell főznöm, bevásárolnom, mosogatnom, felnyalnom utána a konyhát, a párom sokkal jobban szereti az én főztöm, mint az éttermit.
2017. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!