Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pizza kingtől rosszullét,...

Pizza kingtől rosszullét, hasmenés?

Figyelt kérdés
Van másnak is olyan tapasztalata,hogy pizzakinges pizza fogyasztása után nem teljesen stabil a gyomra...? Ettem egy pizzát, eléggé rosszulvagyok tőle (egy hónapja mikor ettem ott,ugyanez volt ,de akkor azthittem valami vírus esetleg), és most több ismerostol is hallom,hogy volt hasonlo gondjuk..

2017. febr. 16. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne, a pizza King egy kalap szar. Neha nyers máskor szénné sült, valamikor simán fos, a minősége mindig is kritikán aluli volt, simán el tudom képzelni, hogy a te hasad ezt mar nem bírja..
2017. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván,mivel pizza kingbe mimdig romlott minden.
2017. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
A pizza forte ezerszer jobb..
2017. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Nekem nem volt még problémám velük pedig tőlük rendelek mindig...


Pizza Kinggel az a baj, mint az apple-el. Jó minőség és ezért tűzzel vassal harcolnak ellene akik unatkoznak... Lásd előttem levők.

2017. febr. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Volt màr rá példa. Volt 1-2 hét, amikor ha tőlük rendeltem mindig hasmenésem volt utána, de ez régebben volt.

A Pizza Kinggel az a baj, hogy nem mindegyik jó. A lakásomba még nem kaptam rossz pizzát, ahogy a munkahelyemre még sose kaptam normálisat (másik étterem, másik szakács)

2017. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 a Pizza King az okostelefonok "Mizu"-ja. Néhányan okos telefont akarnak, de csak ezt engedhetik meg maguknak, mások bemennek a legközelebbi boltba leemelnek egy telefont es kész megint mások sokkal többet is kiadhatnának egy telefonért de mivel azt hiszik jo vétel, mert nem értenek hozza, vagy simán igénytelen igy ügyet vesznek. Ez nem az Apple kategória sőt nem is az iPhone vs android vita, meg a Windows Phone szintjét se éri el....
2017. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
67%
Igen de vegyél be Aspirint
2017. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pizza Kinggel az a baj, mint az apple-el. Jó minőség és ezért tűzzel vassal harcolnak ellene akik unatkoznak... Lásd előttem levők."


Te jó Isten, utolsó proli, igénytelen hely, eleve Majkával reklámozzák...

Munkatársam rendelt valamelyik pizza king-ből múltkor, neki is ment a hasa utána.

2017. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
És Majkával mi a gond? Cigányként szegény sorból elérte, hogy ő a legkedveltebb műsorvezető Magyarországon... Ez annyira elítélendő példa?
2017. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9 Az, hogy valaki népszerű ( egy olyan folyamatosan bukó kereskedelmi tévén aminek volt 20 eve megalapozni az ingyensségével, hogy nívós legyen ehhez képest kritikán aluli műsorokat ad folyton, ráadásul állampárti bokakúró pincsi? (Az Oscar utáni napon, nem adta le a híradó, az Oscar szekcióban, hogy magyar nyertes is volt, gondolom amig fentről ra nem bólintottak, hogy mehet)) nem azt jelenti, hogy jo is. Csak ha mar mindenhonnan o néz vissza akkor lesz aki beletörődik egy ordenáré hangos bunkó stílusú emberbe, ha közte es Balázs között kell választani, komolyan letezik jo választás? Az Majka stílusa hogy bunkón oltogatja a partnerét ( ördög nori, aki szinten megér egy misét...)?

Ertem mire megy ki a játék, ami humoros is ha intelligens csipkelodes de a nyílt paraszt beszologatas meg derogalas nem hiszem, hogy becsulendo. Node magához képest valóban kikupálta magát...

2017. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!