Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nem drága de hangulatos...

Nem drága de hangulatos étterem budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a barátnőmet szeretném elvinni egy szombat esti vacsorára egy szép étterembe de ne legyen túl drága körülbelül 10000ft-t szánnék rá!
2017. febr. 20. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Menj egy Trófeába!

Kb. ennyiből kijön, órákon át annyit esztek- isztok amennyit akartok, nagy választék, jó minőség, kedves kiszolgálás.

2017. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Első: ne haragudj de ez elég hülye ötlet.. Máshova se érdemes elvinni randizni a barátnődet mint egy fél-önkiszolgáló svédasztalos étterembe ahol mindenki igyekszik annyit zabálni hogy rosszul lesz. A vécék konkrétan hányásszagúak.. Nagyon romantikus. Barátokkal, családdal elmenni zabálni nem rossz, de randira biztos nem vinnék oda lányt.


Kérdező: én ezt a helyet tudom ajánlani:


[link]


Ne tévesszen meg hogy sörözőnek hívják, baromi jó konyhájuk van, elsősorban a tengeri kaják nagyon jók. Szerintem maga a hely is nagyon hangulatos, nem puccos, de minőségi a kaja és szép a berendezés.

2017. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

"A vécék konkrétan hányásszagúak.. "

Te melyik Trófeában voltál!?

2017. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Hát Trófeára én sem vinnék randira senkit már ne is haragudj, az egy szó szerint zabálós hely baráti meg családi hepajokra, nem egy meghitt dolog :D
2017. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Trófea :D na ne :D

Ha szeretitek a japán kaját az belefér ennyiért belefér. benti+ital+desszert

2017. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Bento*
2017. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Azért a Trófeás válaszolóból látszik, hogy az igazi vaskalapos prolik sosem fognak eltűnni.
2017. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondanám alapból proli dolognak a Trófeát, mert nem az, de a helyén kell kezelni a dolgot :D Én is vittem már csajt ilyen all you can eat helyre, de róla tudtam hogy szereti az ilyeneket meg nem is egy hangulatos helyre akartunk menni, mint a kérdező.
2017. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

# 9/10 Időpont ma 10:51


Erre mi szükség van? Attól érzed magad valakinek, hogy arctalanul sértegetsz másokat?


Le lehet írni, hogy valaki nem ért egyet egy válasz - de miért kell ilyen alpári módon?


Lehet szidni a Trófeát, de nekem speciel csak jó tapasztalataim vannak velük. És 10 000 Ft-ból két fő nem nagyon fog étteremben romantikázni. Igazatok van! Mennyivel romantikusabb számolgatni, hogy mit is rendelhettek az étlapról,hogy a kereten belül maradjatok, aztán esetleg dühöngeni hogy a rendelt étel nem ízlik, mint végigkóstolni sok ételt, közben nyugodtan pezsgőzni.

Az pedig bármelyik étteremben előfordulhat hogy a többi vendég tönkreteszi a hangulatot.

Szomorú, ha valakinek azon múlik a romantika, hogy nem egy pincér nyalja körbe szervízdíjért, hanem magának kell szednie egy tányér levest.

2017. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Trófea? Jó, hogy nem Gastland Bisztró Oktogon. ezerér szednétek a jó kis mákos tésztát:D Na de komolyan, amúgy sok ilyen hely van. pl ha jó kis kemencés igazi olasz pizzára vágytok akkor l Terzo Cerchio. (persze van más is.. hangulatos és belefér a 10-be bőven.) Akkor Vapiano se rossz megoldás, bár szerintem vannak jobbak. Akkor Dzsungel étterem, érdekes. Akkor Trattoria Pomo D'Oro itt is vannak finom ételek, meg pizzák. Vagy Deák St. Kitchen ez is jó. Van választék.
2017. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!