Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyibe kerülnek ezek az új...

Mennyibe kerülnek ezek az új hamburgerek a McDonald's-ban?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, amelyeket nemrég kezdtek el reklámozni, ezek a Grand dupla sajtburger/cheese and beef/McChicken.


Sajnos az én városomban nincs McDonald's (konkrétan az egész megyében nincsen), neten pedig nem erélhetőek az árak, legalábbis én nem találom.


Azonban pár nap múlva egy nagyobb városba utazok, egy napra, gondoltam elmegyek a Mekibe, azért nagy ritkán jó tud lenni. DE nekem ez plusz kitérő lenne, és a hazaút már más személlyel lenne megoldva, akinek fontos megmondanom, hogy akkor milyen időpontban lehetne indulni, hogy intézze a saját dolgait, stb.


Ha nagyon drága, akkor nem megyek el feleslegesen, és húzom a másik idejét, de ha nem vészes, akkor lehet, hogy megkóstolnám.


Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!



2017. ápr. 11. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon találni árlistát a neten. Ha menüben veszed, akkor szerintem 1300 forint körüli összegre számíts.


Szerintem ne ezen a párszáz forinton múljon. Úgy hangzik, hogy nem mindennap jársz mekibe :) szóval már csak az élmény miatt menj el és kóstold meg.

2017. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor update: úgy látszik, eltévedtem az árral. Itt ezen a blogon a 2000 forintot írják mint max ár:

[link]


Eg ynormál menü olyan 1300,- szokott lenni, azért azt írtam először.

2017. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A blogot megtaláltam én is, csak én nem menüben szeretném venni, hanem csak a burgert, arra meg azért van az az összeg, amit sajnálnék rá kiadni.
2017. ápr. 11. 18:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ!
2017. ápr. 11. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom, de csak a szendvics pár százzal szokott olcsóbb lenni a menünél, pont azért, hogy menüben vegyék az emberek. Nem turkélok a pénztárcádban, de szerintem engedd meg magadnak ezt a "luxust", ha már egyszer lehetőséged van rá :)
2017. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1600-1700 lehet kb. Árlista azért nincs, mert nem egységesek az árak, a balatoni üzletek drágábbak.
2017. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!