Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan lehet boldogulni a...

Hogyan lehet boldogulni a McDonald's-ban?

Figyelt kérdés
Holnap fogok először menni és nem tudom, hogy hol kell kikérni a kaját valamint mikor kell fizetni a végén vagy a rendelés leadásakor? Kihozzák a kaját vagy én kell odavigyem az asztalhoz?

2017. márc. 25. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Önkiszolgáló. Odasétálsz a pulthoz, kikéres, kifizeted és tálcán asztalhoz viszed.
2017. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az első írta. Annyi kiegészítéssel, hogy az önkiszolgáló az nem ezt jelenti.
2017. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

A kasszákhoz megyünk és ott kérjük amit szeretnénk, kérdezhetsz is, hogy milyen kávéjuk, fagyijuk, menüik stb vannak. Megkérdezi hogy itt fogyasztjuk vagy elvisszük, mert tálcára teszi vagy zacskóba. Kifizetjük és elkezdi hozni sorban amit kértünk. Ha kész odaadja.


pulton vannak végig a kasszák:

[link]

2017. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
86%
Ja és fontos hogy a blokkot tedd el a kasszánál az kell ugyanis a mosdó használatához. Van rajta egy vevőkód és számbillentyűs a mosdó ajtaja.
2017. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk szerintem nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy valaki rájöjjön anélkül is, hogy a GYIK-en kérdést tenne fel róla...
2017. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindent értek, nagyon köszönöm, hogy segítettettek! Ment a zöld kéz mindenkinek.
2017. márc. 25. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak aztán nehogy big king-et kérj big mac helyett, mert azt nem fogják neked megcsinálni! :)
2017. márc. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!