Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tényleg ennyi kalóriát tartalm...

Tényleg ennyi kalóriát tartalmaznak a mekis hamburgerek?

Figyelt kérdés
Ma épp a weboldalukat böngésztem (hosszú történet, ott találkozom egyik ismerősömmel,és megnéztem, miféle salátákat lehet náluk kapni) és kíváncsiságból megnéztem a hambik kalóriatartalmát, és eléggé meglepődtem. Valóban 320 kcal egy filet-o fish? Vagy a Sajtburger tényleg 305?

2013. nov. 27. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kb annyi lehet. Mi ezen olyan meglepő?
2013. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jap, de inkább az a borzasztó, hogy mennyire műanyag az egész, ha még a penésznek sem kell.
2013. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én többnek gondoltam őket. Mondjuk jól lakni gondolom nem lehet velük, ismerősöm 2 sajtburgerrel kezd... Igen,én is láttam a több 10 éves burgert, amiben csak a salàta rohadt meg. Legalább az igazi
2013. nov. 28. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy akkora kis szendvicsnek baromi sok. Én nem vagyok nagyétkű, de nekem is minimum kettőt kell ennem, hogy ne legyek éhes. És akkor csak a sima kis burgerekről beszéltünk, nem mondjuk egy komplett menüről, vagy a desszertjeikről. Egy mccafé-s csupacsoki sütiben pl 860 kalóra van. Egyetlen egy db sütiben... Kettőt megeszel és meg van a napi kalóriadagod, amit nulla tápanyaggal vittél be, de legalább 1 óra múlva kifordul a beled, olyan éhes leszel.
2013. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!