Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Utcai árusnál vett kebab/gyros...

Utcai árusnál vett kebab/gyros szerintetek egészséges ételnek mondható?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk a mekis hamburgernél azért jobb kategória, nem? Végülis alapból, csak hús, zöldségek, meg amibe beleteszik ezeket.

2017. ápr. 14. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
jujj, ez fájt...
2017. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát a mekis hamburgerhez képest jobb, mivel nincs telerakva mindenféle mesterséges adalékanyaggal, de mindkettő lehet káros, ha csak azt eszed, és túlzásba viszed. De alapvetően nem egészségtelen semmi, ha néha eszel egészségtelennek mondott ételeket, de amúgy változatosan étkezel, és aktív életmódot folytatsz.
2017. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Árusa válogatja! :-) Néhány szélsőséges esettől eltekintve az hogy egy étrend mennyire egészséges a mennyiségektől és az arányoktól függ.
2017. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Jó helyen vett gyros szerintem egészséges. Mi van benne? Színhús, zöldségek meg egy kevés fehérkenyér ami a pita, meg rengeteg fűszer és szósz ami ha jó helyről van, nem káros.
2017. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem napi szinten eszem, hanem havonta egyszer kb.

Tudom hülyén hangzik, ahogy kiírtam a kérdést, csak gondoltam valaki tud valami belsős infót, hogy az ilyen döner-gyros éttermekben pontosan hogy/miből készítik ezt az ételt (pl. mennyire nyomják tele zsírral meg sóval a húst, meg a szószokat... meg egyéb dolgokkal esetleg...)

2017. ápr. 14. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Szintiszta sovany borjúhús , biza hogy egeszseges.

Nem hizlal

2017. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

"Szintiszta sovany borjúhús , biza hogy egeszseges.

Nem hizlal"


Hahaha, borjúhús, ez jó vicc. Csirkecomb talán, az esetek 98%-ban.


Meg ugye a sovány sült krumpli sovány pitával és tejfölös szósszal...

2017. ápr. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mittudomain ***** válasza:

A puding próbája az evés.. Óvakodj az 5 lépéses gyros/kebab árustól. Ha nem látsz a környéken kóbor állatot menekülj!


Amúgy a gyros/kebab ha jó alapanyagokból készítik egészen jó étel. Csak meg kell találni a megfelelő árust.

2017. ápr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!