Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pécsen ismeretlenebb, de jó...

Pécsen ismeretlenebb, de jó kávézók/fagyizók/cukrászdák/akármilyen kajáldák?

Figyelt kérdés
Igazából lehet bármi, a lényeg, hogy ne a legismertebb legyen (pl Pécsi kávé, Jókai cuki, Juice&Co, Lezser, Minnie Donuts) és ételt/italt lehessen ott kapni. Tud valaki ilyen helyet? Hallottam valami gófris helyről is, az merre van és milyen?

2017. máj. 1. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Kiraly 21. legjobb
2017. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Hallottál már a macilángosról? Ott van közel az orvosi egyetemhez. Iszonyatos adagokat kapsz jól megtömve és nagyon jó áraik vannak, amellett hogy nagyon finom is. Először mentünk oda haverommal, és konkrétan nem tudtuk megenni, pedig összesen 1200 forintot költöttünk el.
2017. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ember....

Az nem macilángos, hanem Maci Lángosozó...

Ha már mondasz valamit, akkor azt pontosan, szépen.


Teljesen mást jelent a 2 szó!

2017. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Menj be inkább az Árkádba, tele van kajáldákkal, válogathatsz kedvedre.

Cukrászda : Egerszegi, Ledina cukrászda

2017. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Cukrászdák közül nekem a Caflisch a kedvencem, bár lehet nem annyira "ismeretlen", ezzel nem vagyok tisztában :)

Gofris hely van egy a Kórház tér közelében, nem jut eszembe az utca neve, de arra az utcára gondolok, ami tele van műszaki bizományival. Na abban az utcában van egy szuper gofrizó :)

2017. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!