Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Idén eddig jól láttam hogy...

Idén eddig jól láttam hogy csak egy mekis kupon volt (február környékén) és nulla burger kinges? Ezek hová tűntek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi sok-sok évben alap volt, hogy szinte minden második hónapban a mekinek vagy bk-nek volt kuponakciója, ahol olcsón juthattál sok és laktató hambikhoz.


Most kb mintha teljesen eltűntek volna. Régen postaládába is dobálták őket, de a neten is elérhetőek voltak. És most?


2017. máj. 6. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek van applikációja.
2017. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A mekinek viszonylag újkeletű az appja, kb. április óta nyomatják orrba-szájba reklámban mindenhol, előtte pár hónapos a dolog.

A burger kingnek már jóval régebb óta megvan, vannak állandó kuponok, hetente változók, most a legújabb pedig a hétvégi kuponok.

A papíralapúakat már rég nem használják aktívan, az appok előtt is úgy volt, hogy oké, még nyomják papíron, de nézd meg neten is, mert ott még több van.

2017. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefonon van én mindig azt használom. Így nem csak egy szűkebb réteghez jut el a kupon
2017. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Naaa köszi, letöltöttem mindkét appot és ezekre gondoltam.


Csak az olyan kuponok érdekelnek, amikor 2 hamburgert adnak neked 1 áráért, vagy 2 burgert adnak magában akciósan, mert ha elmegyek ezekre a helyekre, akkor sosem eszek menüt, krumplit, üdítőt, mindig csak burgereket kérek magában. Jól fog ez jönni.


És csak fel kell mutatni a pénztárnál a telefont, hogy "ezt kérem", és kész?

2017. máj. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!